FEN 27 - zapowiedź gali [WIDEO]

Przedstawiamy państwu trailer wideo gali FEN 27, która 18 stycznia odbędzie się w Szczecinie. Bohaterami trailera są Mateusz Rębecki, Wojciech Janusz, Katarzyna Lubońska i Marcin Parcheta.
 

KARTA WALK FEN 27:

70,3 KG, MMA: Mateusz Rębecki VS Magomed Magomedov *

93,0 KG, MMA: Wojciech Janusz VS Adam Kowalski

120,2 KG, MMA: Marcin Sianos VS Aleksey Kiser

56,7 KG, MMA: Katarzyna Lubońska VS Eva Dourthe

61,2 KG, MMA: Sebastian Romanowski VS Vilson Junior

70,0 KG, K-1: Marcin Parcheta VS TBA

77,1 KG, MMA: Kamil Gniadek VS Michał Balcerczak

93,0 KG, MMA: Michał Gutowski VS Łukasz Sudolski

61,2 KG, MMA: Patryk Trytek VS Mariusz Joniak

77,1 KG, MMA: Jacek Jędraszczyk VS Samuel Vogt

* Walka o pas mistrzowski

Bohaterem walki wieczoru gali FEN 27 w Szczecinie będzie Mateusz Rębecki. Niepokonany od ponad czterech lat zawodnik Berserkers Team Szczecin po raz siódmy wystąpi pod szyldem FEN. Pojedynek na swojej ziemi będzie również dla „Chińczyka” trzecią obroną pasa mistrzowskiego w kategorii lekkiej. W przeciwnym narożniku stanie utytułowany rosyjski zapaśnik Magomed Magomedov.

W eliminatorze do pasa mistrzowskiego w kategorii półciężkiej wystąpi Wojciech Janusz, który skrzyżuje pięści z Adamem Kowalskim. „Kulkinio” jest rozpędzony serią czterech kolejnych zwycięstw z rzędu i w znakomitym nastroju przystąpi do rywalizacji w Szczecinie.

Po raz drugi w klatce FEN kibice będą mieli przyjemność oglądać w akcji Katarzynę Lubońską. Zawodniczka pochodząca z Piły od zwycięstwa rozpoczęła swoją przygodę w FEN. Teraz będzie chciała udowodnić, że jest najlepszą kobietą w FEN w kategorii muszej.