Free Fight Federation 2. Piotr Świerczewski kontra Greg Collins. Gdzie i o której godzinie obejrzeć transmisję gali? TV, stream online, na żywo, 21.12

Gala FFF 2 odbędzie się w sobotę 21 grudnia w Zielonej Górze. W walce wieczoru były piłkarz i kapitan reprezentacji Polski Piotr Świerczewski zmierzy się z Gregiem Collinsem, znanym z telewizyjnego programu "Odlotowe bryki braci Collins". Gdzie i o której godzinie obejrzeć transmisję gali FFF 2?

Piotr Świerczewski to 70-krotny reprezentant Polski. Karierę piłkarską zakończył w 2010 roku. Grał we Francji, Anglii i Japonii. Po zawieszeniu butów na kołku pracował jako trener m.in. w Zniczu Pruszków i ŁKS-ie. Teraz Świerczewski chce spróbować swoich sił w MMA. 21 grudnia w Zielonej Górze na gali Free Fight Federation II 47-latek zmierzy się z Gregiem Collinsem, który brał udział w pierwszej edycji gali FFF. Specjalista od tuningowania samochodów, znany z programu "Odjazdowe bryki braci Collins", przegrał wówczas na punkty z tancerzem Rafałem „Tito” Krylą.

- Kiedyś spotkałem się z Gregiem. Doszło między nami do sympatycznej wymiany zdań. On zaprosił mnie do walki, ale traktowałem to z przymrużeniem oka, śmiałem się. Myślałem, że nigdy do tego nie dojdzie, ale mam duszę sportowca, serce do walki i lubię wyzwania, więc przyjąłem zaproszenie - zdradził Świerczewski w rozmowie z Polsatem Sport.

 

W karcie walk FFF 2 znalazło się w sumie 7 pojedynków. W klatce zobaczymy m.in. Dariusza "DJ Decksa" Działka. Pawła "Trybsona" Trybałę czy Damiana "Resta" Osytka.

FFF 2. Karta walk

  • Piotr Świerczewski vs Greg Collins
  • Dariusz "DJ Decks" Działek vs Tomasz Słodkiewicz
  • Paweł "Trybson" Trybała vs Damian Kostrzewa
  • Patrycja "Lady Squat" Zahorska vs Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska
  • Rafał „Tito” Kryla vs Damian "Rest" Osytek
  • Filip Bątkowski vs Hubert Sulewski
  • Justyna Haba vs Klaudia Pawicka

FFF 2. Piotr Świerczewski kontra Greg Collins. Transmisja gali w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo

Transmisję gali FFF 2 obejrzymy na antenach: Polsatu Sport (od godz. 19:00) oraz Polsatu (od 20:05). Przebieg zielonogórskiej gali będzie można śledzić też w Internecie - poprzez platformę Ipla.

Więcej o: