Bokser i zawodnik MMA spotkali się przypadkiem na siłowni. Doszło do walki. Ale nokaut! [WIDEO]

Derrick Lewis udostępnił na Twitterze nagranie z awantury, do której doszło na siłowni, w której odbywał swój trening zawodnik MMA. - Gdy pięściarz mówi, ze mnie znokautuje, bo jestem zawodnikiem MMA - skomentował całe zdarzenie Amerykanin.

Derrick Lewis odbywał trening w siłowni, w której pojawił się pewien pięściarz. Wywyższał boks ponad MMA i odgrażał się, że bez żadnego problemu znokautuje zawodnika MMA, bo jest lepszym bokserem. Doszło więc do pojedynku, z którego nagranie Amerykanin udostępnił na Twitterze.

Na nagraniach z kamer przemysłowych widać, jak Lewis okłada swojego rywala masą ciosów, do tego stopnia, że pięściarz bezwładnie opadł na linach. Zdarzenie skomentował także dziennikarz ESPN, Ariel Helwani. - Zapytałem Derricka o ten incydent. Stwierdził, że pięściarz na jego siłowni dużo mówił o ciosach bokserów. To wydarzyło się wczoraj i trwało tylko minutę - napisał na Twitterze.

Derrick Lewis to bardzo doświadczony zawodnik MMA. Walczy od blisko 10 lat, zdołał w tym czasie pokonać Polaków - Damiana Grabowskiego i Marcina Tyburę. W ubiegłym roku próbował swoich sił w walce o pas wagi ciężkiej, ale poległ w starciu z Danielem Cormierem.

Saleta: Szpilka w cruiser może być potworem:

Zobacz wideo
Więcej o: