Jędraszczyk w debiucie dla Vogta na FEN 27

Jacek Jędraszczyk (6-2, 1 KO) podejmie Samuela Vogta (1-1, KO) podczas gali FEN 27 w Szczecinie. Dla widowiskowo walczącego zawodnika z Ostrowa Wielkopolskiego będzie to trzeci występ pod szyldem FEN.

Największym dotychczasowym sukcesem Jędraszczyka jego pokonanie Mateusza Głąba na początku października 2017 roku. Zawodnik z Ostrowa Wielkopolskiego stworzył wraz z Tymoteuszem Łopaczykiem kapitalne widowisko podczas FEN 21. Co ciekawe – federacja przyznała wtedy dwie najlepsze walki wieczoru, a jedna z nagród powędrowała własnie do niego. Jędraszczyk aż pięć dotychczasowych zwycięstw odniósł walcząc na pełnym dystansie. W kwietniu 2019 roku pokonał młodego-zdolnego polskiej sceny MMA, Cezarego Oleksiejczuka.

Vogt ma 24 lata i urodził się w Świnouściu. Zawodowy debiut wojownika z północy przypadł na końcówkę 2018 roku, gdy zmierzył się z Borysem Borkowskim. W maju 2019 roku rozprawił się przez techniczny nokaut z Austriakiem, Sebastianem Szwedą. Poza znakomitą kontrolą walki w stójce Vogt pokazał, że jego kopnięcia na korpus potrafią kompletnie stłamsić przeciwnika. Pojedynek w Szczecinie będzie największym wyzwaniem w karierze zawodnika ze stolicy zachodniego pomorza i jednocześnie debiutem pod szyldem FEN.

KARTA WALK FEN 27:

70,3 KG, MMA: Mateusz Rębecki VS Magomed Magomedov*

93,0 KG, MMA: Wojciech Janusz VS TBA

120,2 KG, MMA: Marcin Sianos VS TBA

56,7 KG, MMA: Katarzyna Lubońska VS TBA

77,1 KG, MMA: Kamil Gniadek VS Michał Balcerczak

70,0 KG, K-1: Marcin Parcheta VS TBA

61,2 KG, MMA: Sebastian Romanowski VS TBA

93,0 KG, MMA: Michał Gutowski VS Łukasz Sudolski

77,1 KG, MMA: Jacek Jędraszczyk VS Samuel Vogt

61,2 KG, MMA: Patryk Trytek VS Igor Wojtas

*Walka o pas mistrzowski

Kup bilet VIP na galę FEN 27 w Szczecinie na portalu: Eventim.pl.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.