Conor McGregor wraca do klatki! Hitowa walka potwierdzona

Wygląda na to, że wierni fani doczekają się wreszcie powrotu swojego irlandzkiego ulubieńca do klatki UFC. Zgodnie z informacją przekazaną przez ESPN, Conor McGregor podpisał stosowne dokumenty i w styczniu zawalczy z Donaldem Cerrone w Las Vegas!
Zobacz wideo

Jak poinformował portal ESPN, Conor McGregor wróci do klatki UFC zgodnie ze swoją zapowiedzią w styczniu następnego roku. 18 stycznia, podcxas UFC 246 w Las Vegas, były podwójny mistrz UFC skrzyżuje rękawice z weteranek klatki, Donaldem Cerrone. Dana White, w rozmowie z ESPN potwierdził, że organizacja jest blisko domknięcia tematu tej walki, co ciekawe - mającej się odbyć w wadze półśredniej.

Dla Conora McGregora (21-4) będzie to trzecia walka w dywizji półśredniej. Ostatni taki pojedynek The Notorious stoczył w 2016 roku, przegrywając wówczas z Nate’m Diazem. Były mistrz UFC ostatni raz widziany był w klatce podczas gali UFC 229, w 2018 roku. Został wówczas pokonany przez aktualnego mistrza wagi lekkiej, Khabiba Nurmagomedova.

Donald Cerrone (36-13) jest prawdziwym weteranem organizacji, dzierżącym aktualnie rekord UFC w liczbie wygranych (23) i skończonych przed czasem (17) walk w oktagonie największego promotora MMA na świecie.