Sport.pl

Marcin Najman zakpił z Salety. Na to porównanie Saleta może się obrazić

Marcin Najman zmierzył się w oktagonie z Piotrem Witczakiem (znanym jako "Bonus BGC"), podczas październikowej gali FAME MMA 5. "El Testosteron" wyszedł zwycięsko z tego pojedynku, jednak po walce komplementował rywala. Pochwała zawierała jednocześnie "szpilkę" wymierzoną pod adresem Przesława Salety.

Podczas październikowej gali FAME MMA 5 Marcin Najman już w 1. rundzie znokautował Piotra Witczaka, znanego jako Bonus BGC. Mimo tak szybkiego rozstrzygnięcia walki, "El Testosteron" pochwalił za pośrednictwem mediów społecznościowych swojego niedawnego rywala.

"Przygoda Pudzianowskiego może się skończyć pod siatką". Analiza Janikowskiego

Zobacz wideo

Marcin Najman porównał Bonusa BGC z Przemysławem Saletą

Komplementując Witczaka, Najman wbił jednocześnie "szpilkę" Przemysłowi Salecie, z którym od dawna pozostaje w zaognionych stosunkach: "Kończąc temat walki z Bonusem , trzeba Piotrkowi oddać, że na plecach w parterze , walczył lepiej od samego Przemka Salety. Żadnych złośliwości , sami porównajcie" - napisał na Twitterze Najman (pisownia oryginalna). "El Testosteron" zamieścił też zdjęcia z niedawnej gali FAME MMA oraz KSW 14 (2010 r.), kiedy to mierzył się z Saletą. 

Warto jednak przypomnieć, że przed dziewięcioma laty to były mistrz świata w kick-boxingu wyszedł zwycięsko z pojedynku z Najmanem, wygrywając już w 1. rundzie. Do kolejnego spotkania skonfliktowanych zawodników doszło już po roku, podczas gali MMA Attack 1. Saleta ponownie triumfował w 1. rundzie wskutek kontuzji nogi przeciwnika. 

Więcej o:
Komentarze (15)
Marcin Najman zakpił z Salety. Na to porównanie Saleta może się obrazić
Zaloguj się
 • vito3

  Oceniono 10 razy 10

  przyczepilo sie gowno do okretu i mowi plyniemy

 • pandzl

  Oceniono 6 razy 6

  Facet bez nerki i starszy o 10 lat pokonał najmana dwukrotnie. Saleta ma też lepsze osiągi indywidualne. Także grubas najman może sobie kłapać ozorem.

 • racetam

  Oceniono 6 razy 6

  trzeba być strasznie zakompleksionym idiotą, aby się obrazić na jakąkolwiek zniewagę czy porównanie dokonane przez tego troglodytę.

 • byann

  Oceniono 8 razy 4

  Jak na razie to Saleta tłukł tego pajaca jak kota o słup.

 • cezar85

  Oceniono 3 razy 3

  Saleta nie walczy w parterze

  a Najman w parterze tylko się tuli do chłopaków

 • wichura

  Oceniono 2 razy 2

  Wow! Najman wygrał pierwszą (?) walkę, bo za rywala miał... w sumie nie wiadomo kogo. To teraz może kozaczyć! Dopóki nie przyjdzie mu walczyć z kimś, kto ma doświadczenie większe niż miesięczny kurs przyspieszony... Wtedy znowu "rozboli go nóżka".
  Ale widocznie taki ma sposób zaistnienia w show-biznesie - bo o sporcie nie można tu mówić.

 • remo29

  Oceniono 2 razy 2

  Dobrze, że chłopaki się dogadali, bo drugiej rundy żaden z tych grubasów by kondycyjnie nie przeżył. A teraz jakiś prawdziwy zawodnik, nie jakiś internetowy pozer, powinien wejść w klatkę z tymi dwoma bałwanami i spuścić im wpierydol za skundlenie tej dyscypliny swoją obecnością.

 • flanemco

  Oceniono 1 raz 1

  Gó...arzeria debili w parterze, w klatce....

 • zebrzec

  Oceniono 3 razy 1

  to "coś" pod sportem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX