Oficjalnie! Piotr Świerczewski zadebiutuje w MMA. Będzie walczył z gwiazdą znanego programu

To już pewne! Piotr Świerczewski, były piłkarz i reprezentant Polski, zadebiutuje w MMA. 47-latek stoczy walkę z Gregiem Collinsem, czyli znanym z programu "Odjazdowe bryki braci Collins" Grzegorzem Chmielewskim.

Gala Free Fight Federation 2 z udziałem Piotra Świerczewskiego odbędzie się 21 grudnia w Zielonej Górze, a rywalem byłego reprezentanta Polski będzie Grzegorz Chmielewski znany jako "Greg Collins" z programu "Odjazdowe bryki braci Collins". - Pojedynek został zaakceptowany przez obie strony, a Świerczewski jest w trakcie poszukiwań klubu, który przygotuje go do walki w tak krótkim czasie - informuje portal fightsport.pl. Na tej samej gali powalczy również DJ Decks, a właściwie Dariusz Działek – polski DJ, producent muzyczny i rugbysta. Znany przede wszystkim z występów w zespole hip-hopowym Slums Attack, którego był członkiem w latach 1998–2015. Jego rywalem będzie Tomasz Słodkiewicz, kulturysta i trener personalny.

Co za ciosy! Co za historia [WIDEO]

Zobacz wideo

Piotr Świerczewski ma 47 lat. Piłkarską karierę zakończył w 2015 roku. Występował m.in. w: GKS-ie Katowice, AS Saint-Etienne, Bastii, Olympique Marseille, Birmingham, Lechu Poznań, Cracovii, Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, Koronie Kielce, Polonii Warszawa, ŁKS-ie Łódź czy Zagłębiu Lubin. W reprezentacji Polski rozegrał 70 meczów, strzelił w nich jednego gola.

Free Fight Federation to federacją zrzeszająca celebrytów, którzy chcą spróbować swoich sił w MMA. Jest odpowiedzią na FAME MMA. W ramach Free Fight Federation walczą m.in.: Krystian Pudzianowski (brat Mariusza Pudzianowskiego) czy Paweł "Trybson" Trybała.

Więcej o: