Sport.pl

Spięcie w oktagonie! Marcin Najman wygrał i został wyzwany do kolejnej walki [WIDEO]

W końcu mu się udało! Marcin Najman pokonał Piotra "Bonusa BGC" Witczaka na gali Fame MMA, gdzie celebryci mierzą się w klatce. Tuż po walce do oktagonu wszedł strongman Piotr Piechowiak i wyzwał Najmana na pojedynek.

Na początku czerwca Marcin Najman przegrał z Trybsonem na gali FFF już po zaledwie 41 sekundach walki. To była kolejna zawstydzająca porażka Najmana, ale jeśli ktoś śledzi losy pięściarza z Częstochowy, nie może być zdziwiony. Trudno o innego polskiego sportowca, który osiągnął tak niewiele, a ciągle było o nim głośno. I choć El Testosteron zapowiedział już, że zakończył karierę, to kolejny raz zmienił zdanie. I przyjął wyzwanie Bonusa BGC. Pierwszy raz od dawna to Najman był faworytem starcia, bo do tej pory 30-letni raper z Poznania stoczył tylko trzy walki na zasadach MMA. I wszystkie przegrał.

Niespodzianki nie było i na gali FAME MMA 5. Najman szybko sprowadził Bonusa do parteru, gdzie zaczął go obijać. Po chwili sędzia jednak podniósł walkę do stójki, ale Najman trafił czysto Bonusa lewym sierpem, po którym 30-latek znowu padł na matę, a były pięściarz zaczął go okładać tak, że sędzia musiał zakończyć pojedynek już w pierwszej rundzie.

 

- Niestety nie wyszło. Marcin Najman ma bardzo mocne uderzenie. Dostałem lewego i usiadłem. Dla mnie to wspomnienie na całe życie. Będę mógł powiedzieć synowi, że walczyłem z Marcinem Najmanem - mówił po tym pojedynku Bonus.

Dla Najmana była to piąta walka na zasadach MMA i dopiero druga wygrana. Po ogłoszeniu werdyktu w klatce pojawił się strongman - Piotr Piechowiak, który wyzwał Najmana do walki.

 

FAME MMA 5 - wyniki gali

 • Piotr „Bonus BGC” Witczak vs. Marcin Najman - Najman wygrywa! Nokaut! Bonus BGC przegrał przez TKO w pierwszej rundzie
 • Marcin Malczyński vs. Marek „Adbuster” Hoffman – o pas wagi średniej - M. Malczyński wygrywa!
 • Marek „Lord Kruszwil” Kruszel vs. Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski – super freak fight - Lord Kruszwil wygrywa! Pokonał Mini Majka przez TKO w drugiej rundzie.
 • Szymon „Isamu” Kasprzyk vs. Marcin „Rafonix” Krasucki - Isamu wygrywa! Pokonał Rafonixa przez poddanie w pierwszej rundzie
 • Dawid Malczyński vs. Tomasz Olejnik – o pas wagi półśredniej - Malczyński wygrywa! Pokonał Olejnika przez nokaut w pierwszej rundzie. Obronił posiadany tytuł mistrzowski.
 • Ewelina „Ewelona” Kubiak vs. Monika „Esmeralda” Godlewska - Ewelona wygrywa! Nokaut w I rundzie.
 • Kamil „Kasti” Stępiński vs. Krystian „Krycha” Wilczak - Kasti wygrywa! Pokonał "Krychę” przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 trzyminutowych rundach.
 • Kamil „Hassi” Hassan vs. Oleh Riaszeńczew - Hassi wygrał! Znokautował Oleha wysokim kopnięciem w pierwszej rundzie!
Więcej o:
Komentarze (38)
Spięcie w oktagonie! Marcin Najman wygrał i został wyzwany do kolejnej walki [WIDEO]
Zaloguj się
 • carper12

  Oceniono 16 razy 16

  ,, Dla mnie to wspomnienie na całe życie. Będę mógł powiedzieć synowi, że walczyłem z Marcinem Najmanem - mówił po tym pojedynku Bonus.'' Człowieku nie rób synowi wstydu.

 • przemekmichalski

  Oceniono 7 razy 7

  Jeśli oprócz Najmana nie znam nikogo innego z listy walk to dobrze czy źle?

 • men9

  Oceniono 4 razy 4

  Cyrkowiec
  Żenada

 • cezar85

  Oceniono 5 razy 3

  dlaczego ten nius jest w dziale sportowym?

  powinien być w plotku

 • aerofan

  Oceniono 3 razy 3

  Bez żartów. To była walka? 2 ledwo ruszające się worki ziemniaków. Szkoda strzępić sobie język na komentarze.

 • artur0121

  Oceniono 3 razy 3

  zwolnijcie idiotę który to pisał bo raczej nie czyta tego zanim opublikuje....

 • nadachu12

  Oceniono 1 raz 1

  Trudno o innego polskiego sportowca, który osiągnął tak niewiele, a ciągle było o nim głośno.
  A Kubica?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX