Kibic Chabiba Nurmagomiedowa zaatakował Conora McGregora butelką [WIDEO]

Conor McGregor przebywa w Moskwie, gdzie zdążył zapowiedzieć już swój powrót do klatki, a także obrazić mistrza UFC Chabiba Nurmagomiedowa i jego rodaków z Dagestanu. I niewiele zabrakło, a zostałby za swoje pogardliwe słowa "ukarany" przez jednego z kibiców Chabiba.
Zobacz wideo

- Jaka jest moja lokalizacja? Ritz Carlton. Jestem w hotelu Ritz Carlton, jeśli ktoś chce poznać moją lokalizację, dokładnie tu, w śródmieściu Moskwy. Gdzie się podział Chabib? Gdzie on teraz jest? Zapewne nie ma go w Rosji. Ja przylatuję, to on wylatuje. Typowe dla Dagestańczyka - prowokował McGregor podczas czwartkowej konferencji prasowej. Nazajutrz zirytowany tą wypowiedzią jeden z kibiców Chabiba postanowił skonfrontować się z McGregorem. Podczas krótkiego spotkania za kulisami konferencji, wdał się w dyskusję z zawodnikiem, żądając od niego wyjaśnień.

- Conor! Conor! Pamiętasz, co powiedziałeś wczoraj o Dagestanie i Dagestańczykach? Pamiętasz?
- Tak.
- Skoro nienawidzisz tylko Chabiba i jego ekipy, to czemu mówisz źle o wszystkich ludziach z Dagestanu?
- Wiesz dlaczego? Powiem ci, dlaczego. Z powodu braku szacunku do mnie i obrażania mnie przez nich. Przed walką pokazywano mi, jakie sprzedawali gadżety z moją twarzą na nich, jakieś obraźliwe śmieci, rozumiesz?
- Uważasz moich braci za tchórzy?
- Tak!
- Moich braci? Ojca? Dlaczego!? Co oni ci zrobili? - denerwował się kibic, po czym rzucił butelką w McGregora, ale Irlandczyk uniknął trafienia.

Conor wraca do klatki

W czwartek podczas konferencji prasowej w Moskwie Conor McGregor ogłosił datę swojego powrotu. Irlandczyk stoczy walkę 18 stycznia na gali UFC w Las Vegas. - Znam nazwisko rywala! Ale wiecie co? W tej grze, w której jesteśmy, bywa różnie. Podałbym wam nazwisko rywala, ale jak to zrobię, to UFC może go zmienić. To jest taka firma… Więc nic z tego. Zapytajcie UFC o nazwisko. Wiecie dlaczego? Bo ja mam w dupie, kto to będzie! Ja wyjdę do każdego! - oświadczył McGregor podczas konferencji prasowej UFC w Moskwie.

Więcej o MMA przeczytasz na InTheCage.pl