Legenda UFC wyjęła oko podczas wywiadu! Szokujące wyznanie [WIDEO]

Legenda Michael Bisping zdradził w czasie podcastu "Believe You Me", że nosi sztuczne oko, i właśnie ono było powodem zakończenie kariery! Zawodnik zdecydował się nawet na wyjęcie atrapy. - Jestem ślepy na jedno oko i zaczynam mieć problemy z drugim - dodał.
Zobacz wideo

Michael Bisping to legenda UFC (30-9), która jakiś czas temu zakończyła sportową karierę ze względu na problemy zdrowotne. Wojownik na wielu eventach pojawiał się w okularach przeciwsłonecznych, co miało ukryć jego problemy z okiem. 

Bisping zdradza szokujące kulisy

W czasie niedawnego podcastu odpowiedział na pytania dotyczące swojego zdrowia i zdecydował się nawet... na zaprezentowanie swoich problemów. W pewnym momencie Bisping sięgnął do swojego oka i wyciągnął jego sztuczną atrapę. 

- Zawsze bałem się przejść na emeryturę. Jestem ślepy na jedno oko. Zacząłem mieć problemy z drugim okiem. Po przejściu na emeryturę wszystko jest jednak w porządku - stwierdził zawodnik. 

Bisping w 2013 roku doznał odklejenia się siatkówki oka. Został także wycofany z UFC 30, bo lekarze musieli operować jego oko. Po tym wypadku udało mu się jednak wrócić do rywalizacji i wygrał nawet mistrzostw wagi średniej, a to oznacza, że z jednym okiem stoczył aż 11 walk. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.