Federacja FEN ogłosiła kolejne ciekawe pojedynki na październikowej gali we Wrocławiu

Krystian Bielski (5-1, 1 KO, 1 SUB) skonfrontuje się z Adrianem Bartosińskim (4-0, 3 KO) podczas gali FEN 26 we Wrocławiu. Ogłoszono także ciekawe starcie w kategorii półśredniej, między Tymoteuszem Łopaczykiem (6-1) i Michałem Golasińskim (8-4).
Zobacz wideo

Bielski ze znakomitej strony pokazał się podczas swojego debiutu na FEN, gdy pokonał przed czasem z Tomaszem Skrzypkiem. Zawodnik pochodzi z Mławy, ale trenuje w olsztyńskim klubie Berkut Arachion Olsztyn. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego w styczniu 2017 roku stoczył swój pierwszy zawodowy pojedynek poddając w 3. rundzie Oskara Ślepowrońskiego. Potem zanotował trzy kolejne zwycięstwa rozprawiając się z Wawrzyńcem Bartnikiem, Karolem Linowskim i Tomaszem Mozdyniewiczem.

Bartosiński ma na swoim koncie cztery zawodowe walki i za każdym razem z klatki wychodził zwycięsko. Wojownik z Rawy dopiero w 2018 roku zadebiutował i od razu miał wiele powodów do radości – na pełnym dystansie trzech rund jednogłośną decyzją sędziów pokonał Wojciecha Zuchnika. Potem znokautował między innymi Jarosława Lecha. W 2019 roku odniósł dwa zwycięstwa - oba przez TKO w 1. odsłonach.

Łopaczyk kontra Golasiński

Dla Michała Golasińskiego będzie to powrót do Fight Exclusive Night po 4 latach. Od rozstania z organizacją dowodzoną przez Pawła Jóźwiaka – zawodnik nie przegrał żadnego starcia, za to wygrał aż 5 z 6 (jedna walka została uznana za no-contest).

Tymoteusz Łopaczyk natomiast po pierwszej w karierze, szybko przegranej walce z Szymonem Duszą – odbudował się dwoma zwycięstwami na Armii Fight Night 6 oraz Bebson Arenie 5. 23-latek stoczy w październiku swój czwarty pojedynek dla FENu.

KARTA WALK FEN 26:

  • 84 KG, MMA: Andrzej Grzebyk vs Robert Fonseca*
  • 77 KG, K-1: Dominik Zadora vs Wojciech Wierzbicki*
  • 93 KG, MMA: Marcin Zontek vs Rafał Kijańczuk
  • 93 KG, MMA: Paweł Trybała vs Jarosław Lech
  • -120 KG, MMA: Szymon Bajor vs Marcin Sianos
  • 77 KG, MMA: Szymon Dusza vs Kamil Gniadek
  • 84 KG, MMA: Krystian Bielski VS Adrian Bartosiński
  • 77 KG, MMA: Tymoteusz Łopaczyk VS Michał Golasiński
  • 70 KG, MMA: Łukasz Charzewski vs Krystian Blezień

Kup bilet na galę FEN 26

Więcej o: