Znamy rywala i termin walki Mameda Chalidowa. Piekielnie trudny rywal

Wiele wskazuje na to, że Mamed Chalidov wróci do KSW walką wieczoru na KSW 52 w Gliwicach. Rywalem legendy MMA będzie prawdopodobnie mistrz wagi średniej Scott Askham - donosi InTheCage.pl
Zobacz wideo

Sporo się mówi w kuluarach o dwóch tegorocznych galach KSW, które mają odbyć się w Zagrzebiu i Gliwicach. Jak donoszą bałkańskie media, na KSW 51 pojedziemy do Chorwacji w listopadzie. Z kolei event z numerem 52 odbędzie się 7 grudnia na Górnym Śląsku.

KSW potwierdzi powrót w sobotę?

Dziś organizacja KSW potwierdziła podczas targów FIWE, iż na karcie walk chorwackiej gali KSW 51 zobaczymy walkę powracającego do klatki po porażce Borysa Mańkowskiego z nieprzewidywalnym Czarnogórcem, Vaso Bakocevicem.

Z kolei, jak udało się dowiedzieć naszej redakcji, już w grudniu, zobaczymy ponownie w akcji Mameda Khalidova, który zdecydował się powrócić ze sportowej emerytury. Ulubieniec polskich fanów MMA i wieloletni headliner organizacji stanie do pojedynku z pogromcą Michała Materli, aktualnym mistrzem wagi średniej, Scottem Askhamem.

Anglik pochwalił się w tym tygodniu podpisaniem nowego kontraktu, prawdopodobnie na tę właśnie walkę z Mamedem:

Trenerzy Mameda Khalidova: Szymon Bońkowski oraz Paweł Derlacz zgodnie przyznają, że ich podopieczny ponownie ma wielką wolę walki. W ostatniej rozmowie z naszym portalem Bońkowski potwierdził, iż Mamed ma już „dograne detale” następnego pojedynku i że wkrótce publiczność dowie się wszystkiego na ten temat.

Więcej o: