Przedziwny trening Marcina Najmana przed najbliższą walką. Został sparodiowany [WIDEO]

Marcin Najman szykuje się do powrotu do klatki. W internecie opublikował filmik, na którym ćwiczy na worku. Wideo rozśmieszyło internautów, a Łukasz "Juras" Jurkowski sparodiował Najmana.
Zobacz wideo

Marcin Najman nie daje o sobie zapomnieć. Kilka dni temu ogłosił, że podczas październikowej gali FAME MMA V zmierzy się z Piotrem Witczakiem, znanym jako Bonus BGC. We wtorek 40-latek opublikował filmik ze swojego treningu, który rozbawił internautów.

 

W czwartek w sieci pojawiło się nagranie, na którym Łukasz "Juras" Jurkowski, zawodnik i komentator KSW, parodiuje Najmana.

Post "Jurasa" nie jest zaskoczeniem, bo obaj panowie od lat toczą medialny konflikt. Najman zarzucał Jurkowskiemu, że gdy ten komentował jego przegraną walkę z Mariuszem Pudzianowskim to nie zachowywał się obiektywnie. Natomiast "Juras" wielokrotnie podważał sportową klasę Najmana. Trzeba dodać, że nie jest w tym osamotniony. Najman to intrygująca postać. Trudno o innego polskiego sportowca, który osiągnął tak niewiele, a ciągle było o nim głośno.

Więcej o: