Zawodniczka UFC krytykuje Paige VanZant. "Nie mogę tego znieść"

Ostatnio Justine Kish (6-2) rzuciła wyzwanie popularnej Paige VanZant (8-4). Na swoim Twitterze bardzo dosadnie skomentowała poczynania zawodniczki.
Zobacz wideo

VanZant stwierdziła niedawno, że więcej zarabia na dodawaniu zdjęć na Instagramie, niż na walkach, jednak mimo wyrażenia niezadowolenia, nie wywarła na Dana White’cie żadnej zmiany. Prezes UFC wzruszył ramionami i zignorował tę kwestię. W tym czasie swoją szansę wyczuła Kish, która napisała: - Nie jestem w stanie dłużej tego znosić. VanZant zachowuje się jak gwiazdeczka, ale jej ostatnie zachowania wyraźnie pokazują, jak głupia jest. UFC zróbcie to zestawienie. W mieście jest lepsza blondyna, która da radę.

Paige VanZant, zawodniczka UFC: "Zarabiam więcej na Instagramie niż na rywalizacji w oktagonie"

VanZant wspomnianej wypowiedzi, na którą Kish zareagowała tak stanowczo, udzieliła w programie Ariel Helwani's MMA Show. Zawodniczka wyznała, że aktywność w mediach społecznościowych przynosi jej o wiele więcej pieniędzy niż rywalizacja w oktagonie. Dodatkowo przyznała też, że nie jest zadowolona z różnic między zarobkami, jakie oferuje się w zawodowych sportach walki kobietom i mężczyznom: "Kiedy ostatni raz negocjowałam kontrakt, usłyszałam, że nie mogą mi zaproponować więcej niż mistrzyni. Ok, ale dlaczego porównują mnie wyłącznie do innych kobiet? Wszyscy w tej dyscyplinie zasługujemy na lepsze wynagrodzenia" - oceniła Amerykanka. Więcej o sportach walki na InTheCage.pl.

Więcej o: