Jan Błachowicz odpowiedział na kpiące komentarze Jona Jonesa

Nie spieszył się specjalnie Jan Błachowicz z odpowiedzią na kpiąco - szyderczy komentarz Jona Jonesa do wystąpienia Polaka w programie Ariela Helwaniego w minionym tygodniu.
Zobacz wideo

Rozmowa w Ariel Helwani’s MMA Show koncentrowała się na dążeniu Jana do walki o pas z aktualnym mistrzem. Jan Błachowicz przyznał, iż śledzi poczynania Jonesa od dłuższego czasu, wie, jak walczy i ma go „rozpracowanego”. Powtórzył także po raz kolejny, że jest gotowy w swojej następnej walce w oktagonie skrzyżować rękawice właśnie z Jonem Jonesem.

Dwa dni później Jones, w typowy dla siebie sposób, wypowiedział się na temat „grzecznej prośby” Janka o szansę walki o pas: „Prawie się poddenerwowałem póki nie usłyszałem jak dziękował na końcu” - napisał na Twitterze.

Jan Błachowicz do Jona Jonesa: Wyjaśnijmy coś sobie

Błachowicz postanowił nie puszczać tych słów mimo uszu i skomentował prowokacyjny tweet mistrza: - Wyjaśnijmy coś sobie, Jon Jones. Nie Tobie dziękowałem. Nie rozum tego źle. Ale powiedz -czy Ty podziękujesz mi po tym, jak zabiorę ze sobą pas do Polski? - napisał Jan Błachowicz. Więcej o sportach walki na InTheCage.pl.

Więcej o: