Wiemy, co zaatakowany mężczyzna powiedział do Conora McGregora. "To było głupie" [WIDEO]

- Nie zamierzam pić tych szczochów - takie słowa miał powiedzieć starszy mężczyzna do Conora McGregora, zanim został uderzony przez gwiazdę UFC. Takie informacje przekazał irlandzki "Mirror".
Zobacz wideo

Conor McGregor po raz kolejny znalazł się w opałach. Gwiazda UFC uderzyła w pubie starszego mężczyznę po tym, jak ten odmówił spróbowania jego whisky. - McGregor zaoferował mu drinka, a ten odpowiedział "nie zamierzam pić tych szczochów, nie chcę twojego alkoholu", a McGregor nie był zadowolony. To jednak nie był koniec, bo go uderzył - tak "Mirror" cytuje swoje źródło. - To było głupie, może ten mężczyzna powinien po prostu podziękować i oddać drinka komuś innemu - czytamy.

Tak Conor McGregor zaatakował mężczyznę:

Najsłynniejszy zawodnik na UFC ma problemy nie po raz pierwszy. W marcu tego roku został aresztowany po tym, jak zabrał i zniszczył telefon robiącemu mu zdjęcia kibicowi. Podobna sytuacja miała miejsce w 2017 roku, gdy w napadzie złości próbował wyrwać telefon z dłoni jednemu z kibiców. McGregor niedawno zakończył prace społeczne, na które został skazany za napaść na autobus z zawodnikami UFC, gdzie znajdował się m.in. Chabib Nurmagomiedow.

Więcej o: