Sport.pl

Kolejny zawodnik wyzwał Mameda Khalidova! Pojedynek legend

Powrót Mameda Khalidova (34-6-2) ze sportowej emerytury to jedna z najważniejszych informacji ze świata sportów walki. Na decyzję 38-latka szybko zareagowali inni zawodnicy. Najpierw Khalidova wyzwał Scott Askham (18-4), a teraz do walki zaprosił go kolejny zawodnik.

Mowa tu oczywiście o Tomaszu Narkunie (16-3), który na swoim facebooku wstawił wideo, gdzie odpowiada na pomysły fanów odnośnie trzeciego starcia z Mamedem. „Żyrafa” wyraził zainteresowanie zamknięciem trylogii na gali KSW na Stadionie Narodowym, która może się odbyć w przyszłym roku.

Zobacz wideo

Do pierwszego spotkania między tymi zawodnikami doszło na KSW 42, gdzie dość niespodziewanie zwyciężył reprezentant klubu Berserker’s Team Szczecin poddając rywala trójkątem w trzeciej rundzie. Do rewanżowego starcia doszło na KSW 46, gdzie po raz kolejny lepszy okazał się „Żyrafa”, który tym razem zwyciężył przez decyzję sędziowską.

Tomasz Narkun jest mistrzem KSW w wadze do 93 kilogramów. Został nim nokautując na KSW 32 Gorana Relijica (17-8). W ostatnim występie KSW 47przegrał na punkty z mistrzem wagi ciężkiej Philem de Friesem (17-6).

Mamed Khalidov od lat jest czołowym zawodnikiem na polskiej i europejskiej scenie mieszanych sztuk walki. Był mistrzem w kategorii półciężkiej oraz średniej. Przez całą swoją karierę stoczył wiele niezapomnianych i emocjonalnych batalii. Po swoim ostatnim starciu ogłosił zakończenie kariery w MMA.

Więcej o:
Komentarze (3)
Kolejny zawodnik wyzwał Mameda Khalidova! Pojedynek legend
Zaloguj się
  • green_is_bad

    Oceniono 3 razy 1

    Mam nadzieję że kolejnym wyzywającym Khalidova, i jego "kuzynów", będzie prokurator.

  • dawacsiano

    0

    Jak dojdzie do tej walki to proponuję Mamedowi się wydepilować, bo sławna dźwignia Narkuna na majtki może odsłonić rąbka tajemnicy intymnej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX