Sport.pl

Jest chętny na walkę z Mamedem Khalidovem! Anglik wydał oświadczenie

Mamed Khalidov zdecydował się na powrót do klatki MMA. Od razu pojawił się chętny na pojedynek z gwiazdą KSW. Jest nim Scott Askham, który opublikował oświadczenie na swoim Facebooku.

Mamed Khalidov (34-6-2) postanowił wrócić ze sportowej emerytury co ogłosił w mediach społecznościowcyh. Na swoim facebooku Scott Askham (18-4) wyraził chęć pojedynku z reprezentantem klubu Berkut Arachion Olsztyn.

Anglik chętny na walkę z legendą MMA

Anglik w latach 2014-2017 był zawodnikiem Ultimate Fighting Championship, gdzie stoczył 6 walk. Na UFC FN 76 przegrał przez decyzję z naszym rodakiem Krzysztofem Jotko (20-4). Na KSW 39 po raz drugi pokonał Michała Materlę (27-7) zostając mistrzem KSW w wadze do 84 kilogramów.

Mamed Khalidov jest prawdziwą legendą na polskiej scenie MMA. Przez lata był czołowym zawodnikiem w federacji KSW. Posiadał on pasy mistrzowskie w kategoriach półciężkiej oraz średniej. W ostatnim boju na KSW 46 zmierzył się w rewanżowym starciu z Tomaszem Narkunem (16-3). Jednak po raz kolejny został pokonany, tym razem przegrał przez decyzję sędziowską po trzech rundach.

Więcej o:
Komentarze (7)
Jest chętny na walkę z Mamedem Khalidovem! Anglik wydał oświadczenie
Zaloguj się
 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 1 raz 1

  Chyba kasa nie sztymuje, bo się handel "lewymi wózkami" skończył, a jeszcze koledzy z Austrii mogą mieć problemy z brakiem rozliczeń

 • Jan Janusz

  Oceniono 5 razy 1

  Oby Anglik spuścił baty temu bandycie i zakończył jego cwaniakowanie i mówienie o tych fanach chcących jego powrotu, o honorze i niesłusznych oskarżeniach. Jest bandytą, tak jak jego czeczeńscy kuzyni. Najpierw bęcki na ringu, a później dobre zarzuty prokuratorskie i odsiadka. Tam jest jego miejsce.

 • orfes36

  0

  Czy tego bandziora już wypuścili z pierdla?

 • 100-lec

  0

  skończyła się kasa z bandyterki to szybciutko powrót na ring, a przecież jeszcze nie dawno taki schorowany był, zarzekał się że nigdy nie wróci.. won z Polski terrorysto

 • sacc77

  0

  SKOŃCZCIE Z PROMOWANIEM ROZRYWKI DLA PRYMITYWÓW OGLĄDAJĄCYCH JAK INNE PRYMITYWY TŁUKĄ SIE PO PUSTYCH ŁBACH!!!

 • bonenecklace

  Oceniono 2 razy 0

  PiS to zło, Kaczyński to Hitler, a ludzie głosujący na PiS to debile. Wszystko, co robi partia rządząca to łamanie prawa, demokracji, konstytucji, i w ogóle żyjemy w państwie totalitarnym. Natomiast promowanie bandyty i sutenera już jest jak najbardziej ok. Moralność wg GW. A pod każdym artykułem ogłoszenia jakiś kure... Koń by się uśmiał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX