Jest chętny na walkę z Mamedem Khalidovem! Anglik wydał oświadczenie

Mamed Khalidov zdecydował się na powrót do klatki MMA. Od razu pojawił się chętny na pojedynek z gwiazdą KSW. Jest nim Scott Askham, który opublikował oświadczenie na swoim Facebooku.

Mamed Khalidov (34-6-2) postanowił wrócić ze sportowej emerytury co ogłosił w mediach społecznościowcyh. Na swoim facebooku Scott Askham (18-4) wyraził chęć pojedynku z reprezentantem klubu Berkut Arachion Olsztyn.

Anglik chętny na walkę z legendą MMA

Anglik w latach 2014-2017 był zawodnikiem Ultimate Fighting Championship, gdzie stoczył 6 walk. Na UFC FN 76 przegrał przez decyzję z naszym rodakiem Krzysztofem Jotko (20-4). Na KSW 39 po raz drugi pokonał Michała Materlę (27-7) zostając mistrzem KSW w wadze do 84 kilogramów.

Mamed Khalidov jest prawdziwą legendą na polskiej scenie MMA. Przez lata był czołowym zawodnikiem w federacji KSW. Posiadał on pasy mistrzowskie w kategoriach półciężkiej oraz średniej. W ostatnim boju na KSW 46 zmierzył się w rewanżowym starciu z Tomaszem Narkunem (16-3). Jednak po raz kolejny został pokonany, tym razem przegrał przez decyzję sędziowską po trzech rundach.