MMA. Conor McGregor powróci jeszcze w tym roku? Trener Irlandczyka nie ma wątpliwości

W rozmowie z ESPN trener Conora McGregora stwierdził, że jego podopieczny jest gotowy, by powrócić do oktagonu jeszcze w tym roku. John Kavanagh wskazał też wymarzonego rywala dla swojego podopiecznego.
Zobacz wideo

Choć Conor McGregor ogłosił swoje pożegnanie z MMA w marcu 2019 roku. Po raz ostatni Irlandczyk pojawił się w oktagonie w październiku 2018 roku, gdy podczas gali UFC 229 w Las Vegas przegrał z Chabibem Nurmagomiedowem. Od dłuższego czasu spekuluje się, że "The Notorious" nie pozostanie długo na sportowej emeryturze.

MMA. Conor McGregor powróci jeszcze w tym roku? Trener Irlandczyka nie ma wątpliwości

Nieco światła na tę kwestię rzuciła niedawna wypowiedź Johna Kavanagha. Trener byłego mistrza UFC wyjawił, że powrót zawodnika może nastąpić w ciągu kilku miesięcy: "Conor może stoczyć kolejną walkę jeszcze w tym roku [...]. Od początku roku jest podekscytowany i zmotywowany do rywalizacji, a gdy przejawia takie nastawienie, to nie ma większego znaczenia z kim się zmierzy. Każdy zawodnik UFC prezentujący podobny poziom, będzie dla niego wymagającym przeciwnikiem. Szkoda tylko, że Conor musi teraz zmagać się z kontuzją ręki. Ale jesteśmy gotowi, by to przezwyciężyć i zrobić kolejny krok" – powiedział Kavannagh na antenie ESPN.

 

Kavanagh został też zapytany o wymarzonego rywala dla swojego podopiecznego: "Zawsze podobała mi się koncepcja trylogii z Natem Diazem. Obserwowanie tego, jak Nate zaprezentuje się w najbliższej walce z Anthonym Pettisem będzie niezwykle ekscytujące. Nie mogę się doczekać tego pojedynku. Justin Gaethje ma nieco podobny styl do Conora – może przyjąć wiele ciosów, a i tak idzie do przodu. Jeśli przystawiłbyś mi pistolet do głowy, zdecydowałbym się na walkę z Diazem" – dodał trener McGregora. 
 

Więcej o: