Zawodniczka UFC pokazała bardzo drastyczne zdjęcie z operacji ręki. Nie dla wrażliwych

Zawodniczka UFC Paige VanZant przeszła kolejną, bo już trzecią operację przedramienia. Metalowy pręt został zespolony z jej kością, a Amerykanka w najbliższych tygodniach przejdzie rehabilitację. Uwaga: zdjęcie, jakie opublikowała VanZant na Instagramie, jest drastyczne.
Zobacz wideo
 

Paige VanZant jest znana ze swojego stylu walki, ale najbardziej jest kojarzona przede wszystkim ze względu na kontuzja kontuzje. Amerykanka leczyła uraz kręgosłupa przez cały 2017 rok, po czym wróciła do oktagonu, aby zmierzyć się z Jessicą Rose Clark. Na nieszczęście VanZant, podczas pojedynku złamała ona rękę i straciła kolejny rok. W 2019 roku Paige pokonała Rachael Ostovich, ale po raz kolejny złamała rękę i teraz czeka ją dłuższa przerwa od rywalizacji. Chociaż wcześniej wspomniany los nie był dla niej łaskawy, VanZant nie traci ducha i nadal z optymizmem patrzy w przyszłość:

Po drugiej operacji powiedziałam sobie „Jeśli jeszcze raz złamię rękę to odchodzę, nie jestem stworzona, aby walczyć”. Ale teraz stało się to znowu i mam wyjebane, jedna operacja i będę w pełni sił. Głupia ręka nie zniszczy mi marzeń.

Po wygranej na gali w Brooklyn, VanZant nie traciła czasu i chciała wystąpić podczas gali w Texasie:

Wiecie co, w zeszłym miesiącu brałam udział w sparingach oraz treningu siłowym. Chciałam wystąpić na gali UFC w Texasie, która odbędzie się 20 lipca, ale mój kręgarz wolał, żebym sprawdziła swoją rękę. Udałam się do chirurga w Portland Trail Blazers, który powiedział, że na 100 procent będzie potrzebna operacja.

Paige VanZant jest uznawana za wielki talent w kobiecym MMA. Niestety częste kontuzje krzyżują jej plany, ale jak widać 25- latka nie ma zamiaru się poddawać. Więcej o MMA na InTheCage.pl

Więcej o: