Sport.pl

Mamed Ch. zatrzymany! Powodem paserstwo luksusowych aut

Jak informuje RMF FM, były zawodnik MMA Mamed Ch. został zatrzymany przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych. Powodem zatrzymania jest paserstwo luksusowych aut.

Jak poinformował RMF FM, we wtorkowy poranek zatrzymany przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych został Mamed Ch. Były zawodnik MMA przebywał na Warmii i Mazurach, a do zatrzymania doszło na zlecenie prokuratora Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach. Sprawa dotyczy paserstwa luksusowych aut.

Zobacz wideo

Czeczen usłyszy zarzuty po doprowadzeniu do prokuratury. Dopiero wtedy zostanie podjęta decyzja o ewentualnym zastosowaniu środków zapobiegawczych. Z oświadczenia opublikowanego przez prokuraturę wynika, że sprowadzone samochody, takie jak Porsche Panamera, Range Rover Evoque, BMW M6 czy BMW serii 7, były nabywane na terenie Czech.

38-latek początkowo trenował karate, a także boks, taekwondo i zapasy. Od 2004 roku startował w konfrontacjach mieszanych sztuk walki, w których został międzynarodowym mistrzem Polski. Od 2007 roku był związany z organizacją KSW. Jest byłym mistrzem wagi średniej i półciężkiej. W trakcie kariery stoczył 45 walk, z których wygrał 35. Zakończył ją w 2018 roku, po porażce z Tomaszem Narkunem. 21 grudnia 2010 roku otrzymał polskie obywatelstwo.

Więcej o:
Komentarze (112)
Mamed Ch. zatrzymany! Powodem paserstwo luksusowych aut
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 51 razy 43

  Gdyby sprzedawał działki po 700 tys zł a później je odkupował po 2 mln - to nikt by mu nawet złego słowa nie powiedział ...

 • logedout

  Oceniono 41 razy 21

  W sprawie Srebrnej prokurator tak samo gorliwy?

 • spyderman2

  Oceniono 20 razy 14

  matołuszek z piss kupił działki za 700tys. teraz sprzeda za 70 milionów i sÓwereny zadowolone bo taki zaradny

 • czemutak33

  Oceniono 13 razy 13

  Teraz to Czeczen???? Jak wygrywał to był Polakiem jak to powineli to już Czeczen... ehh ta wasza polityczna poprawność:-)

 • fajny_zajety

  Oceniono 19 razy 13

  Auto za 1 mln kupował za 250 tys ale nic nie wzbudziło jego podejrzeń...

 • whiteshadow72

  Oceniono 11 razy 9

  Mocno się zawiodłem...w tym całym światku MMA, odbierałem Go bardzo pozytywnie, jako porządnego, uczciwego człowieka który dostał szansę w innym kraju i ją wykorzystał...zawiodłem się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX