Walentina Szewczenko brutalnie znokautowała rywalkę. Sędzia był w szoku [WIDEO]

Faworyzowana Walentina Szewczenko dopięła swego podczas gali UFC 238 w Chicago. Kopnięciem w głowę znokautowała Jessicę Eye, która po tym uderzenie potrzebowała pomocy medycznej. Reakcja sędziego najlepiej pokazuje brutalność tego nokautu.

Jessica Eye zaczęła walkę od lewych prostych. Rywalka po paru kopnięciach łatwo sprowadziła ją do parteru i skutecznie obijała. Pracowała nad wyciągnięciem prawej nogi. Amerykanka ostatecznie zdołała wstać, lecz nie na długo, bo chwilę później została rzucona na matę. Tym razem „Bullet” znalazła się w pozycji bocznej. Przeszła do krucyfiksa, a następnie próby kimury. Gong kończący rundę przerwał walkę.

Zobacz wideo

W drugiej rundzie Valentina kontynuowała okopywanie wątroby oponentki. Ta popełniła błąd w defensywie, a Kirgizka natychmiast to wykorzystała. Zmieniła tor kopnięcia i trafiła w głowę, co kompletnie wyłączyło pretendentkę do pasa mistrzowskiego.

Sędzia, który natychmiast po tym ciosie zakończył pojedynek, wezwał pilnie pomoc medyczną do leżącej zawodniczki. Jego reakcja najlepiej oddaje to, jak celne było kopnięcie Szewczenki. Więcej o sportach walki przeczytasz na InTheCage.pl.