Sport.pl

Marcin Różalski wróci do KSW? Współwłaściciel organizacji odpowiada

Współwłaściciel organizacji KSW, Maciej Kawulski w rozmowie z reporterami podsumował galę w Gdańsku oraz odpowiedział na pytania dotyczące m.in. teoretycznego powrotu Marcina Różalskiego do KSW, przerwaniu w walce Andryszaka i przyszłości Normana Parke oraz pozostałych zawodników występujących podczas sobotniej gali.

- Wiele walk mnie zaskoczyło. Kierunek gali był mocno międzynarodowy, to fajnie, że w tym procesie internacjonalizacji mamy coraz więcej zagranicznych mistrzów, z którymi polscy zawodnicy coraz częściej będą musieli walczyć o pas - powiedział Maciej Kawulski po zakończeniu sobotniej gali KSW 49.

Zobacz wideo

- Na tej gali nie wydarzyło się nic, co byłoby definitywne i byłoby sytuacją, w której w sposób oczywisty moglibyśmy kogoś skreślić. Zawodnicy, którzy przegrywali, to nie są zawodnicy, których takie porażki mogą całkowicie pokonać. Według mnie m.in. Akop Szostak powinien jeszcze dostać szansę - dodał współwłaściciel organizacji.

Kawulski odpowiedział także na pytanie o możliwy powrót Marcina Różalskiego do KSW. - Fajnie, że Marcin wpadł do nas na galę. Jest u nas zawsze mile widziany - przyznał promotor.

 

Więcej o sportach walki na InTheCage.pl

Więcej o:
Komentarze (1)
Marcin Różalski wróci do KSW? Współwłaściciel organizacji odpowiada
Zaloguj się
  • krzy-czy

    Oceniono 3 razy 1

    kto wymyślił te
    ę nazwę G A L A.?
    a tak poza nawiasem- te chłopaki /mistrzowie/ z tego ksw, w kofrontacji z światowymi organizacjami dostają sromotne wp...ol. o czym to świadczy???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX