Pogromca Bedorfa chce walczyć z Pudzianowskim! "Zawsze chciałem mieć w CV zwycięstwo bądź samą walkę z najsilniejszym człowiekiem świata"

W siódmej walce na KSW 49 w klatce Karol Bedorf (15-5) przywitał Damiana Grabowskiego (22-5). Starcie w kategorii ciężkiej zakończyło się wygraną Grabowskiego przez TKO. Teraz 39-latek chce walczyć z Mariuszem Pudzianowskim.

Pojedynek rozpoczął się od mocnych wymian z obu stron. Grabowski wystrzelił prosty, który na chwile odciął Bedorfa. Szczecinianin utrzymywał w dystansie zawodnika z Opola za pomocą kopnięć, na co ten odpowiadał kolejnymi ciosami i sprowadzeniem do siatki, gdzie zaczął kontrolować starcie. Bedorf z każdą chwilą zaczynał mieć coraz większe problemy nie tylko w klinczu i stójce.

Zobacz wideo

W drugiej odsłonie Grabowski ruszył w pełnej mocy, by pod presją obalić Bedorfa. Chwilę później to Szczecinianin poszedł po nogi, by w tempo zejść do parteru i zacząć obijać przeciwnika z góry w dosiadzie. Potem sytuacja się zmieniła, gdy przez chwilę nieuwagi Bedorfa Grabowski zmienił pozycję, zyskując w ten sposób dosiad. Zaczął obijanie rywala, co ostatecznie przerwał sędzia.

Pogromca Bedorfa chce walczyć z Pudzianowskim

Po zwycięstwie z Bedorfem, Grabowski liczy na walkę z Mariuszem Pudzianowskim. - Walka z nim byłaby dla mnie bardzo dużym honorem. Zawsze chciałem mieć w CV zwycięstwo bądź samą walkę z najsilniejszym człowiekiem świata - powiedział 39-latek.

 

Więcej o sportach walki na InTheCage.pl