Erko Jun zdemolował Akopa Szostaka na KSW 49. Potencjalny rywal Mariusza Pudzianowskiego skomentował efektowne zwycięstwo

38 sekund - tyle potrzebował Erko Jun, aby pokonać Akopa Szostaka. Trzecia wygrana w KSW sprawia, że 28-latek staje się naturalnym rywalem dla Mariusza Pudzianowskiego. - Nie spodziewałem się, że uda mi się wygrać tak szybko - przyznał po sobotniej walce Bośniak.

Erko Jun (3-0) wygrał trzecią walkę z rzędu w KSW. W debiucie pokonał Tomasza Oświecińskiego (1-1), na gali KSW 45 wygrał z Popkiem Monsterem (3-4), a w sobotę rozprawił się z Akopem Szostakiem. To było starcie dwóch kulturystów, którzy pokochali MMA. Jun znowu udowodnił, że poważnie traktuje nową dyscyplinę sportową. Bośniak początkowo był wyszydzany przez kibiców, że jest modelem z Instagrama, a nie prawdziwym wojownikiem. Tymczasem potrzebował 38 sekund, aby rozbić Szostaka, dla którego była to już siódma (!) walka w MMA.

Zobacz wideo

- Nie spodziewałem się, że uda się wygrać tak szybko. Pomogło mi doświadczenie, trenuję cały czas dwa razy dziennie, to pomaga - przyznał po wygranej walce Bośniak, który niebawem być może będzie walczył z Mariuszem Pudzianowskim.

 

Więcej o sportach walki na InTheCage.pl