Kolejny skandaliczny wpis Conora McGregora: "Każdy z tych zawodników jest śmierdzącym szczurem". Zaatakowani odpowiedzieli

Gala UFC 242 odbędzie się 7 września w Abu Dabi. W oktagonie zobaczymy m.in. Chabiba Nurmagomiedowa, Islama Makhacheva i Zabairę Tachugowa. Ogromne kontrowersje wywołał ostatnio Conor McGregor, który w niewybredny sposób zaatakował przyszłych uczestników gali.
Zobacz wideo

Podczas wrześniowej gali UFC 242 zobaczymy pojedynek o mistrzowski pas wagi lekkiej między Chabibem Nurmagomiedowem (27-0) a Dustinem Poireirem (25-5, 1 N/C). W Abu Dabi pojawią się też rodacy mistrza świata: Islam Makhachev, Zabaira Tukhugov czy Mairbek Taisumov. Conor McGregor, który w październiku 2018 roku przegrał walkę z Nurmagomedovowem, w niewybredny sposób zaatakował kolegów Rosjanina, którzy wcześniej mieli problem z dopingiem. 

Kolejny skandaliczny wpis Conora McGregora. „Każdy z nich jest śmierdzącym szczurem”

„Ekipa meldonium. Trzech z nich zostało wcześniej przyłapanych na stosowaniu zakazanych substancji. Islam, Zabaira i Mairbek. Każdy z nich jest śmierdzącym szczurem” – napisał na Twitterze McGregor. 

Po kilku minutach wpis został usunięty z konta Irlandczyka. Internetowa aktywność McGregora nie umknęła jednak przed okiem Internatów i w formie screenów szybko rozprzestrzeniła się w sieci. Zdjęcie udostępniono nawet na twitterowym profilu drużyny „MMA Team Dagestan”, do której należy zaatakowana przez McGregora trójka, i okraszono komentarzem: „Conor, mieszanie alkoholu i narkotyków to nie najlepszy pomysł. Pisanie pod wpływem używek, a później kasowanie wpisów stało się twoim nawykiem. Podczas walki z Habibem nie byłeś już tak rozmowny, prawda?”. 

To nie pierwszy atak Irlandczyka wymierzony w Nurmagomiedowa. „Twoja żona to ręcznik” – w ten sposób McGregor komentował wygląd partnerki Rosjanina. Miało to miejsce w dniu ich ślubu w obrządku muzułmańskim. 

Przypomnijmy, że w marcu „The Notourius” ogłosił zakończenie kariery w MMA. 

Więcej o: