Łukasz Jurkowski wygrywa na KSW 48. Kontuzja rywala Polaka

Łukasz Jurkowski pokonał Stjepana Bekavaca w czasie gali KSW 48. Dla polskiego fightera był to udany rewanż za porażkę, którą poniósł 14 lat temu. Wówczas Polak przegrał przez kontuzję, teraz sytuacja się odwróciła.
Zobacz wideo

Dwóch weteranów MMA spotkało się po raz drugi, po 14 latach. Dla Łukasza Jurkowskiego była to okazja do odegrania się za przegraną sprzed lat.

Bekavac zaczął od kopnięć, Jurkowski od ciosów na głowę. Szybko obaj skrócili dystans. Poszli na wymiany. Nagle, po wyprowadzeniu kolejnego high kicka, Bekavac upadł, a Juras rzucił się na rywala i zasypał ciosami. Chorwat dramatycznie pokazywał na prawą nogę. Sędzia przerwał walkę.

"Golden Boy" znowu zwyciężył

Marian Ziółkowski zdominował i rozbił na pełnym dystansie Gracjana Szadzińskiego na KSW 48. Ziółkowski to wschodząca gwiazda polskiego MMA, która wyróżnia się spośród reszty zawodników. Nie uprawia trash-talku [popularnych w MMA zaczepek słownych i obrażania rywala przed walką] i nie bryluje w social mediach. - Wierzę, że obronię się samym sportem – mówi. Jego najbliższy cel? Zapewne starcie z Mateuszem Gamrotem o pas wagi lekkiej.

Więcej o MMA przeczytasz na InTheCage.pl