Gwiazda UFC porwała taksówkę i zdemolowała pokój hotelowy

Darren Till, gwiazda UFC, najpierw zniszczył mienie hotelu, w którym przebywał na urlopie, a następnie porwał taksówkę - donosi dailymail.co.uk.
Zobacz wideo

Darren Till przebywał w hotelu na Teneryfie, gdzie wraz z kolegami połamali meble i opróżnili znajdujące się tam gaśnice. „Gorilla” został wydalony z terenu budynku i udał się do innego hotelu w El Duque, ale nie został przyjęty, jak i reszta osób, z którymi się przemieszczał. Anglik i reszta zamówili taksówkę. Podczas pakowania bagaży doszło do kuriozalnej sytuacji i były pretendent do tytułu mistrzowskiego UFC razem z kolegami dostali się do samochodu, gdy kierowca pakował ich bagaże. Udało im się dojechać do Le Caleta.

Zdarzenie miało miejsce w czwartkowy poranek. Nie wiadomo, kim były inne osoby zamieszane w całą sytuację. Till ostatni raz był widziany oktagonie w marcu tego roku, kiedy znokautował go Jorge Masvidal. Wcześniej przegrał z Tyronem Woodleyem. Jego rekord jest jednak imponujący: dwie porażki, remis i aż siedemnaście zwycięstw. Więcej o MMA przeczytasz na portalu InTheCage.pl

Więcej o: