Polak podpisał kontrakt z UFC

Bartosz Fabiński (14-3) podpisał nowy kontrakt z UFC. Polak stoczy kolejne cztery walki dla najlepszej federacji MMA na świecie.
Zobacz wideo

Bartosz Fabiński (14-3) zdradził w czwartek, że podpisał jakiś tajemniczy dokument. Fani od razu zaczęli spekulować, czy chodzi o nową umowę sponsorską, czy też o kontrakt na kolejną walkę. Pojawiły się głosy, że 32-latek może trafić do ACA, które powraca do Polski w czerwcu i w ostatnim czasie robi spore zaciągi wśród zawodników znad Wisły.

W piątek rano Artur Ostaszewski, agent zawodnika, rozwiał wszelkie wątpliwości. Fabiński odnowił współpracę z organizacją UFC i podpisał kontrakt na 4 kolejne walki. Pierwszy bój jeszcze w tej połowie roku!

Do tej pory Bartek stoczył w największej organizacji MMA na świecie cztery walki, wygrywając w trzech. Pokonał: Garretha McLellana, Hectora Urbinę oraz Emila Meeka. W czwartej walce dla UFC Polak został pokonany przez doskonale dysponowanego Michela Prezeresa, który poddał go już w pierwszej rundzie na gali UFC Fight Night 140 w listopadzie ubiegłego roku.

Od tego czasu trwały negocjacje z UFC dotyczące przedłużenia współpracy, zakończone wreszcie podpisaniem nowego kontraktu.

 

Więcej o MMA przeczytasz na InTheCage.pl

Więcej o: