Sport.pl

Mateusz Borek wskazał polskiego piłkarza, który mógłby walczyć w MMA. "Może uda się go namówić"

Mateusz Borek wskazał polskiego piłkarza, który mógłby zdecydować się na walkę w MMA. Jego zdaniem Marcin Wasilewski, zawodnik Wisły Kraków, mógłby dać się namówić na walkę.

Mateusz Borek został zapytany o to, który polski piłkarz mógłby walczyć w MMA. Komentator Polsatu Sport od razu podał nazwisko Marcina Wasilewskiego, zawodnika Wisły Kraków. - Gdybym miał dziś wskazać na kogoś, kogo udałoby się namówić na walkę, to pewnie postawiłbym na Marcina Wasilewskiego - powiedział.

- On jest takim bad boyem. Bywa u mnie na galach, ogląda boks, MMA, lubi to, pasjonuje go to od samego początku. Jak ktoś się do niego zgłosi, to może uda mu się go namówić, by wystąpił w klatce - powiedział Borek na temat Wasilewskiego.

Borek podkreślił, że zawodnik Wisły nie jest jedynym piłkarzem, zainteresowanym sportami walki. - Jest duża grupa zawodników lubiąca sporty walki. Pamiętamy, że kiedyś walczył Jacek Wiśniewski, były piłkarza Górnika Zabrze i Cracovii. Kiedyś było blisko walki Piotrek Świerczewski - Marcin Najman. Zaraz po skończeniu kariery przez Piotrka zaiskrzyło między nimi. Piotrek się dzisiaj już zestarzał, więc nie zdecydowałby się na walkę w wieku 47 lat - dodał dziennikarz.

Więcej o:
Komentarze (15)
Mateusz Borek wskazał polskiego piłkarza, który mógłby walczyć w MMA. "Może uda się go namówić"
Zaloguj się
 • vicenteolivio

  Oceniono 8 razy 8

  Mateuszowi Borkowi już odpie...ło totalnie. Te jego ic nie warte cyrkowe "gale" z udziałem byle lamusów i celebrytów... A taki fajny był kiedyś...

 • lastm10

  Oceniono 7 razy 7

  Z Borka nigdy nie wyszedł bogobojny wieśniak z Dębicy. 'Influenser' od siedmiu boleści

 • mietekkowalski

  Oceniono 4 razy 2

  Axel Witsel robi Wasilewskiego jednym kopnięciem w piszczel:)))

 • ptakoryb

  Oceniono 4 razy 2

  Pierwszym komentarzem pod tym artykułem jest zaproszenie panów na seksportal.
  Bardzo trafny komentarz :)

 • waldic60

  Oceniono 1 raz 1

  A może Pan Borek sam zawalczy?

 • byann

  Oceniono 1 raz 1

  Polsce potrzeba takiego Nerona, żeby urządził walki posłów na arenie.

 • hiperon59b

  Oceniono 1 raz 1

  Widać mordobicie najlepiej się sprzedaje, lepiej niż piłka kopana. Pan Borek wie gdzie leży kasa trzeba się tylko po nią schylić.

 • artzat74

  0

  Dla zwiekszenia publisi ,proponuje rozowy kisiel .

 • koleszka123

  0

  Wiesz co wydaje mi się że najlepiej to do tej klatki pasowałby twój były ekspert Tomasz H ty masz tak bujną wyobraźnię jak twój kolega o komentatorstwie truskawka na torcie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX