Sport.pl

MMA. Popek dogadał się z nowym rywalem! Będzie walka z piosenkarzem

Popek Monster wróci do oktagonu! Jego rywalem ma być Krystian Pudzianowski, brat Mariusza. - Z hajsem się dogadaliśmy. Teraz podajcie datę - napisał Popek na Facebooku.

37-letni Krystian Pudzianowski to brat Mariusza, byłego mistrza świata w strong menach, a obecnie zawodnika KSW. Krystian przypomina posturą brata, ale jest nieco mniejszy. Na co dzień zajmuje się muzykiem i jest liderem zespołu Pudzian Band. To właśnie przy jego utworze "zaraz cię zniszczę" Mariusz wychodzi do walk.  - Jest coś na rzeczy. Krystian przychodzi na treningi i mi pomaga. Waży 110 kg i jest dosyć silny. Przydał się w moich przygotowania. Starczało mu siły na minutę czy półtorej na chwilę obecną. Pewnych etapów się jednak nie przeskoczyć. Trzeba zrobić trening, odpocząć i czekać aż to przyjdzie. Wiem to po sobie. Automatyzmów nabywa się przez lata - mówił niedawno Mariusz Pudzianowski.

Rywalem Krystiana może zostać Popek Monster, który walczył dla federacji KSW już cztery razy. Zanotował wygraną z Robertem Burneiką oraz przegrał z Mariuszem Pudzianowskim, Erko Junem i Tomaszem Oświecińskim. - Z hajsem się dogadaliśmy. Teraz podajcie datę - napisał na Facebooku Popek.

Nowy projekt Polsatu i KSW? Gale tylko z walkami celebrytów

Martin Lewandowski, jeden z współwłaścicieli KSW, przyznał w rozmowie z portalem InTheCage.pl, że będzie pomagał telewizji Polsat w nowym projekcie. Wiosną ma powstać federacja, która będzie zrzeszała głównie celebrytów, a nie zawodowych sportowców. Wydaje się, że to właśnie na tego typu imprezie mogłoby dojść do pojedynku Pudzianowskiego z Popkiem.

Więcej o:
Komentarze (3)
MMA. Popek dogadał się z nowym rywalem! Będzie walka z piosenkarzem
Zaloguj się
 • mistermadmat

  Oceniono 4 razy 4

  Przestańcie relacjonować to mordobicie dla plebsu w dziale sport .Ze sportem to nie ma nic wspólnego!!!!!!!!!!

 • sprawazlewa

  Oceniono 2 razy 2

  Krystian Pudzianowski piosenkarzem? Piosenkarze to zwykle ci, którzy umieją śpiewać. Tak samo nazywanie sportem mordobicie w MMA to kpina ze sportowców.

 • kuku666

  Oceniono 1 raz 1

  Walka z piosenkarzem? A kiedy walka z menelem spod monopolowego?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX