KSW 47. Pudzianowski - Kołecki. Narkun - De Fries. Gdzie oglądać KSW 47? Jak wykupić dostęp?

KSW 47. Już dziś wieczorem wszyscy miłośnicy sportów walki będą mieć swoje święto. Na Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się gala KSW 47. W pojedynku wieczoru o pas mistrza wagi ciężkiej zawalczy Tomasz Narkun. W oktagonie zobaczymy też Mariusza Pudzianowskiego i Szymona Kołeckiego. Gdzie obejrzeć KSW 47? Jak wykupić dostęp?
Zobacz wideo

Gdzie oglądać galę KSW 47? Jak wykupić dostęp? Transmisja, stream online, PPV, na żywo

Transmisja gali KSW 47 będzie kodowana – dostęp do niej można wykupić na stronie kswtv.com lub bezpośrednio w dekoderze. Gala rozpocznie się o godz. 19:00.

Mariusz Pudzianowski - Szymon Kołecki

Świetnie zapowiada się starcie Mariusza Pudzianowskiego z Szymonem Kołeckim. To będzie walka z serii: lepiej nie mrugać, bo może się szybko skończyć. Gala KSW 47 już w sobotę w łódzkiej Atlas Arenie.

Waga ciężka: Phil De Fries (16-6-1NC, 2 KO, 12 SUB) - Tomasz Narkun (16-2, 3 KO, 12 SUB) - o pas mistrzowski

Phil De Fries zadebiutował w klatce KSW w kwietniu zeszłego roku. I już na dzień dobry Brytyjczyk sprawił sensację, bo w 1. rundzie pokonał Michała Andryszaka, dzięki czemu zdobył pas wagi ciężkiej. Jak się okazało później wygrana z Andryszakiem nie była wcale przypadkowa. Świadczy o tym styl, w jakim De Fries pokonał w kolejnej walce Karola Bedorfa, byłego mistrza KSW. Teraz 32-latka czeka kolejne ciekawe wyzwanie. Zmierzy się z Tomaszem Narkunem, najlepszym zawodnikiem wagi półciężkiej.

"Żyrafa" w 2018 roku stoczył dwie walki z Mamedem Chalidowem i obie wygrał. W pierwszym pojedynku przez większość czasu był gorszym zawodnikiem od Czeczena, ale ostatecznie udało mu się wygrać przez duszenie w trzeciej rundzie.

Rewanż był bardzo wyrównany, jednak znowu triumfował Narkun, tym razem dzięki zwycięstwu na punkty. Warto jednak pamiętać, że Mamed to zawodnik wagi średniej, a Fries walczy w najwyższej kategorii, dlatego trudno typować sobotnie starcie. Obaj zawodnicy mają świetny parter, i choć Brytyjczyk będzie o kilkanaście kilogramów cięższy, to Narkun jest silny jak koń, więc duża różnica w wadze niekoniecznie zaważy o końcowym triumfie. Jeśli Polak wygra, to zostanie podwójnym mistrzem KSW. Jedynym fajterem, który może pochwalić się takim osiągnięciem jest Mateusz Gamrot.

Karta walk KSW 47:

  • Waga ciężka: Phil De Fries (16-6-1NC, 2 KO, 12 SUB) - Tomasz Narkun (16-2, 3 KO, 12 SUB) - o pas mistrzowski
  • Waga ciężka: Mariusz Pudzianowski (12-6-1NC, 5 KO, 2 SUB) - Szymon Kołecki (6-1, 6 KO)
  • Waga półśrednia: Borys Mańkowski (19-7-1, 3 KO, 7 SUB) - Norman Parke (25-6-1-1NC, 4 KO, 12 SUB)
  • Waga ciężka: Fernando Rodrigues Jr (12-4, 8 KO, 2 SUB) - Satoshi Ishii (19-8-1, 2 KO, 9 SUB)
  • Waga średnia: Damian Janikowski (3-1, 3 KO) - Aleksandar Ilic (10-2, 6 KO, 2 SUB)
  • Waga piórkowa: Marcin Wrzosek (13-5, 5 KO, 3 SUB) - Krzysztof Klaczek (12-5, 3 KO, 4 SUB)
  • Waga musza: Karolina Owczarz (1-0, 1 SUB) - Marta Chojnoska (1-1, 1 SUB)
  • Waga lekka: Maciej Kazieczko (4-1, 2 KO) - Bartłomiej Kopera (9-4, 7 SUB)
  • Waga kogucia: Dawid Gralka (6-2, 4 SUB) - Paweł Polityło (2-1)