KSW 47: Szymon Kołecki debiutuje w KSW walką z Mariuszem Pudzianowskim

KSW 47: Szymon Kołecki debiutuje w KSW walką z Mariuszem Pudzianowskim. Choć atrakcją wieczoru jest zdecydowanie starcie Tomasz Narkun vs. Philip de Fries, to ten pojedynek równie cieszy się równie dużym zainteresowaniem publiczności.
Zobacz wideo

KSW 47: Szymon Kołecki - olimpijczyk i sztangista w klatce MMA

Szymon Kołecki urodził się 1981 roku w Oławie.  Swoją karierę sportową rozpoczynał w klubie KPC Górnik Polkowice. Zdobył srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney w 2000. Złoto zostało mu przyznane po dyskwalifikacji Ilji Iljina za doping  na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie w 2008. Od 2016 roku jest bardzo mocno związany z MMA. Jest byłym zawodnikiem PLMMA i Babilon MMA. Obecnie rozpoczyna swoją wielką przygodę w największej polskiej organizacji MMA, czyli KSW. Jego pierwszym przeciwnikiem będzie Mariusz Pudzianowski, który w swojej karierze ma już wygraną walkę z olimpijczykiem - Szymonem Nastulą.

 

KSW 47: bilety - gdzie i za ile kupować?

Gala MMA odbędzie się 23 marca w Atlas Arenie. Widowisko rozpocznie się o godzinie 19.00. Obiekt jest wstanie pomieścić ponad 10 tysięcy widzów. Tyle też rozpoczęto sprzedawać biletów na KSW 47. Głównym miejscem dystrybucji była strona internetowa ebilety. W ofercie znajdowały się wejściówki zaczynające się cenowo od 70 zł, skończywszy na 2300 zł. Mimo, iż ceny biletów nie należały do najniższych, to bardzo szybko nabyły swoich nabywców. Zainteresowanie wydarzeniem wzrastało, wraz z ogłaszaniem kolejnych walk z udziałem znanych zawodników. Na dzień dzisiejszy można jeszcze kupić pojedyncze wejściówki w kilku sektorach.    

Więcej o: