KSW 47: Bilety - gdzie kupić? Jakie są ceny biletów na galę MMA w Atlas Arenie?

KSW 47 to pierwsza gala federacji MMA, która odbędzie się w 2019 roku. Organizatorzy zapewnili dziewięć starć, w tym o pas mistrzowski w wadze ciężkiej. Ile kosztuje bilet i ebilet KSW 47? Warto poznać ceny.

KSW 47: Bilety na widowisko w Łodzi

Gala MMA odbędzie się 23 marca. Start jest przewidziany na godzinę 19.00, gdy cały obiekt zapełni się kibicami. Organizatorzy już w lutym rozpoczęli dystrybucję biletów, które bardzo szybko się rozeszły. Jest to piorunująca wiadomość, gdyż Atlas Arena jest wstanie pomieścić sporo ponad 10 tysięcy osób. Na dzień 13 marca można było zakupić tylko już pojedyncze miejsca w niektórych sektorach. Ceny biletów na KSW 47 zaczynały się od 70 zł i kończyły na kwocie 2300 zł. Te najdroższe były za miejsca ulokowane najbliżej klatek. Organizatorzy KSW 47 dali także możliwość nabycia loży z przygotowanym cateringiem. Więcej informacji na bieżąco o stanie sprzedażny biletów jest dostępnych na stronie internetowej, gdzie są dystrybuowane ebilety.   

KSW 47: lista walk na 23 marca w Atlas Arenie

Gala KSW 47 rozpocznie się od pojedynku Dawid Gralka vs. Paweł Polityło. Są to zawodnicy walczący w wadze koguciej. Najważniejszym starciem tego wieczoru jest pojedynek Philipa de Friesa z Tomaszem Narkunem. Polak będzie walczył o mistrzowski pas z Anglikiem. Na liście walk widnieje pojedynek cieszący się dużym zainteresowaniem publiczności - Pudzianowski vs. Kołecki. Z byłym strongmanem zmierzy się mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów, który zadebiutuje w największej organizacji MMA w Polsce.