KSW 47: Gdzie oglądać galę MMA w Łodzi 23 marca? Relacja TV i stream na żywo

23 marca w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się widowisko w ramach największej, polskiej organizacji MMA - KSW 47. Najbardziej oczekiwane jest starcie Pudzianowski vs. Kołecki. Gdzie oglądać to wydarzenie w TV, stream na żywo lub relację live? Oto kilka dobrych opcji.

KSW 47: PPV - brak alternatywy w publicznej telewizji

Miłośnicy sportów walki, a w szczególności zbliżającego się pojedynku MMA w ramach KSW, muszą szykować się odpowiedni wydatek. Niestety, nawet jeśli KSW 47 będzie oglądane z domu, to będzie trzeba zakupić specjalny kod dostępu w ramach usługi PPV, czyli pay-per-view.  Jest on dostępny na wielu platformach multimedialnych oraz w ofercie komercyjnych stacji telewizyjnych. Ceny kształtują się w okolicach 40 zł za kod.  

KSW 47: Stream online - widowisko oglądane bezpośrednio z Atlas Areny

Galę będzie można obejrzeć nie tylko w tradycyjny sposób na telewizorze. Dla osób, które w tym czasie będą w podróżny lub po prostu preferują oglądanie sportowych wydarzeń na urządzeniach mobilnych, to mogą zdecydować się na opcje stream online. Kody dostępu są dostępne na stronach internetowych i kształtują się także na poziomie 40 zł.   

KSW 47:Kto walczy w Łodzi?

Organizatorzy wydarzenia przewidują łącznie dziewięć starć, w tym jedną między kobietami (Karolina Owczarz vs. Aleksandra Rola).  Największym zainteresowaniem kibiców cieszy się walka Mariusza Pudzianowskiego z Szymonem Kołeckim. Komentatorzy jak i bukmacherzy oznajmiają, że zwycięsko z tego starcia najprawdopodobniej wyjdzie "Pudzian". Mimo tych prognoz Kołecki, który jest mistrzem olimpijskim w podnoszeniu ciężarów nie ustępuje pola i zapowiedział, ze nie da się zdominować w klatce.