Gala KSW 48 już w kwietniu! Znamy nazwiska pierwszych ośmiu zawodników [KARTA WALK, BILETY]

Przed nami kolejna gala KSW! Po marcowym wydarzeniu, które odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi, czas na starcia światowej klasy zawodników w Lublinie.
Zobacz wideo

Do Lublina KSW zawita po raz pierwszy. Gala KSW 48 odbędzie się w Hali Globus już 27 kwietnia. Bilety trafiły do sprzedaży.

KSW 48 - Karta Walk. Kto zawalczy w Hali Globus w Lublinie?

Jak dowiadujemy się ze strony internetowej organizatorów wydarzenia, w czasie gali KSW 48 w Lublinie zobaczymy starcie Filipa Wolańskiego i pochodzącego z Chorwacji Filipa Pejića, zawodników wagi lekkiej Mariana Ziółkowskiego i Gracjana Szadzińskiego oraz Łukasza Jurkowskiego, którego przeciwnikiem będzie Stjepan Bekavac - zawodnik, który pokonał Polaka przez nokaut techniczny w drugiej rundzie na gali Ultimate Nokaut 3 w chorwackiej Rijece w 2005 roku. W Hali Globus na KSW 48 do klatki wejdzie też Roman Szymański i Salahdine Parnasse, którzy zmierzą się w pojedynku o tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej. Przypomnijmy, że Parnasse uznawany jest za jedną z największych wschodzących gwiazd sportów walki w Europie. Zawodnik ten stoczył 13 pojedynków i do tej pory nie przegrał ani jednego. Pozostałe cztery pojedynki, które będziemy mogli zobaczyć 27 kwietnia w czasie gali KSW 48 wciąż pozostają tajemnicą.

Gala KSW 48 w Lublinie - gdzie obejrzeć?

Organizatorzy Konfrontacji Sztuk Walki stworzyli dedykowaną platformę internetową, na której możemy oglądać wydarzenia organizowane przez KSW. Nie inaczej będzie w przypadku gali KSW 48 w Lublinie. Wiemy już, że dostęp do transmisji na żywo z gali KSW 47 będzie kosztować 40 zł, można więc się spodziewać, że galę KSW 48 będziemy mogli obejrzeć po opłaceniu takiej samej kwoty. 

Fani sztuk walki, którzy wolą oglądać tego typu wydarzenia na żywo, mogą oczywiście wybrać się do Hali Globus w Lublinie. Bilet na galę KSW 48, w czasie której obejrzymy zmagania takich zawodników jak Roman Szymański, Salahdine Parnasse czy Stjepan Bekavac, można kupić już za 49 złotych. 

Więcej o: