Conor McGregor trafił do więzienia. Wściekł się, gdy kibic zaczął robić mu zdjęcia

Policja w Miami poinformowała, że aresztowany został najsłynniejszy zawodnik UFC na świecie, Conor McGregor. Irlandczyk zabrał i zniszczył telefon robiącemu mu zdjęcia kibicowi. Odpowie na zarzuty kradzieży z użyciem siły.
Zobacz wideo

Kibic zauważył McGregora przed hotelem Fontainebleau Miami Beach. Gdy Irlandczyk spostrzegł, że robi mu zdjęcia, odebrał kibicowi telefon, rzucił urządzenie na ziemię i zaczął po nim skakać. Mistrz UFC poniedziałek spędził w areszcie w Miami.

Conor McGregor dopiero co zakończył prace społeczne, na które został skazany za napaść na autobus ze znajdującym się w środku Khabibem Nurmagomedovem, innym zawodnikiem UFC.

To nie pierwszy przypadek, gdy McGregor atakuje własność fana, który chciał go nagrywać lub robić mu zdjęcia. Ostatnio podobna sytuacja miała miejsce w 2017 roku, gdy nagrywany Irlandczyk w napadzie złości próbował wyrwać telefon z dłoni jednemu z kibiców.

 

Conor McGregor to chyba najsłynniejszy zawodnik MMA w historii. Zdobył dwa mistrzostwa UFC - w kategorii piórkowej i lekkiej.