KSW. Marcin Różalski kończy karierę sportową: Mam już kur*a tego dość [WIDEO]

Jak poinformował menadżer zawodnika - Artur Ostaszewski, Marcin "Różal" Różalski kończy karierę sportową.
Zobacz wideo

W czwartek Marcin Różalski na swoim profilu na facebooku publikował wideo z treningu, które było swoistym odliczaniem. Na ostatnim filmiku zgasił światło, co było poprzedzone ujęciem odwieszenia rękawic na kołku. W piątek menadżer Artur Ostaszewski (Shocker MMA Solutions) poinformował w swoich mediach społecznościowych o tym, że jego podopieczny kończy karierę sportową, nie tylko karierę MMA czy K-1.

Poniżej jedno z ostatnich materiałów wideo jakie zamieścił Różalski:

Powodem zakończenia kariery był prawdopodobnie przestój w startach, który trwał od wiosny 2018, w trakcie której Marcin stoczył walkę w formule K-1 dla organizacji DSF, wygrywając na punkty z Peterem Grahamem.

Od września trwało nieustanne przekładanie powrotu Marcina czy to między liny DSF, czy do klatki w ramach debiutu pod szyldem Babilon MMA.

W ostatnich wywiadach popularny „Różal” dawał jasno do zrozumienia, że jest poirytowany tą sytuacją i jeśli nic się nie zmieni w tym temacie to odwiesi rękawice. Dziś najwyraźniej właśnie do tego doszło. Więcej o sportach walki przeczytasz na inthecage.pl.

Więcej o: