FEN 24. Oficjalny trailer [WIDEO]

Gala FEN 24 odbędzie się już 16 marca. Na warszawskim "Torwarze" udział wezmą mistrzowie w formule K-1: Arkadiusz Wrzosek (11-5) i Radosław Paczuski (19-2) oraz niepokonany w FEN Kamil Gniadek (13-5), który zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem(14-3), a stawką tego pojedynku będzie tytuł czempiona w limicie kategorii półśredniej.

Podczas gali FEN 24 potwierdzono oficjalnie walkę mistrza wagi średniej, Andrzeja Grzebyka, z czołowym zawodnikiem dywizji półśredniej, Kamilem Gniadkiem. Stawką starcia będzie pas kategorii półśredniej

Na gali w Warszawie dojdzie również do pojedynku dwóch raperów. W formule bokserskiej spotkają się Maciej Gnatowski, czyli „Wujek samo zło” i raper „Arab” (1-0), a właściwie Gabriel Al- Sulwi, który w swoim debiucie pokonał przez TKO Bartłomieja Brzezińskiego „Ruby” (0-1) na FEN 19 we Wrocławiu.

Ponadto na Torwarze będziemy mieli okazję zobaczyć mistrzów w formule K-1: Arkadiusz Wrzoska i Radosława Paczuskiego. Do klatki FEN w Warszawie powróci również Kamil Łebkowski (17-8). „Bomba” wciąż ma apetyt na tytuł mistrzowski.

Podczas FEN 24 szykuje się niespodziewany powrót do zawodowego MMA. W klatce na warszawskim Torwarze zobaczymy niepokonaną Kamilę Porczyk (3-0), która ostatni pojedynek w MMA stoczyła w 2017 roku.

 

Więcej o MMA przeczytasz na portalu InTheCage.pl