Nastoletnia mistrzyni sztuk walki nie żyje. Przyczyną śmierci ładujący się telefon

15-letnia mistrzyni sztuk walki Irina Rybnikowa nie żyje. Rosjanka zmarła po tym, jak podczas kąpieli w wannie do wody wpadł jej ładujący się telefon.
Zobacz wideo

Ładujący się telefon przyczyną śmierci nastoletniej mistrzyni sztuk walki. 15-letnia Irina Rybnikowa z Rosji zmarła w wannie podczas kąpieli, ponieważ do wody wpadł jej telefon, który w tym czasie się ładował.

Rybnikowa zmarła w domu w sobotę 8 grudnia. Mieszkała w mieście Bratsk, które znajduje się w azjatyckiej części Rosji. W czasie kąpieli 15-latka miała rozmawiać przez telefon, który jednocześnie ładował się podłączony do prądu. Urządzenie wpadło w pewnym momencie do wody. Młoda zawodniczka zginęła na miejscu, a jej ciało po kilku godzinach znaleźli jej rodzice, którzy wrócili do domu.

Irina Rybnikowa uprawiała pankration, będący połączeniem boksu i zapasów. - Jej tragiczny wypadek odebrał życie bohaterce, przyjaciółce, uczennicy. Irina była kandydatką do tytułu mistrzyni świata w pankration. Spoczywaj w pokoju - napisano w oficjalnym komunikacie rosyjskiej federacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.