KSW 46. Karta walk i godziny starć [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE, PPV]

Karta walk KSW 46 przedstawia się imponująco. Hitem wieczoru będzie starcie Tomasz Narkun - Mamed Khalidov. O której godzinie rozpocznie się gala KSW 46? Gdzie transmisja TV i stream online, jak wykupić PPV?

KSW 46. Karta walk

  • Tomasz Narkun - Mamed Khalidov, walka wieczoru: catchweight do 92 kilogramów
  • Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst, o pas wagi piórkowej do 65,8 kilogramów
  • Marcin Wrzosek - Salahdine Parnasse, do 65,8 kilogramów
  • Roberto Soldić - Vinicius Bohrer, catchweight o 80 kilogramów
  • Roman Szymański – Daniel Torres, do 65,8 kilogramów
  • Gracjan Szadziński – Marian Ziółkowski, do 70,3 kg
  • Artur Sowiński - Kamil Szymuszowski, do 70,3 kg
  • Antun Racić – Sebastian Przybysz, do 61,2 kg
  • Krystian Kaszubowski – Michal Michalski, do 77,1 kg

KSW 46 na żywo. Transmisja TV, stream online, PPV

KSW 46 odbędzie się w sobotę w Gliwicach. Początek o godzinie 19:00. Walka wieczoru powinna rozpocząć się po godzinie 23:00. Jak zwykle nie będzie otwartej i darmowej transmisji TV. Gala KSW 46 będzie jedynie w systemie PPV - transmitowana za pośrednictwem platformy KSW TV, Ipla TV, Cyfrowy Polsat oraz u innych operatorów w systemie PPV. Koszt dostępu do gali KSW 46 wynosi 40 złotych. Galę z trybun zobaczy 15 tysięcy osób, KSW po raz kolejny wyprzedało wszystkie bilety na organizowaną przez siebie imprezę. Na gali KSW 46 zaprezentują się również między innymi Mateusz Gamrot, Marcin Wrzosek czy Roberto Soldić. Walką wieczoru jest jednak inne starcie.

Narkun - Khalidov wielkim hitem KSW 46

Starcie Narkun (15-2, 3 KO, 12 SUB) - Khalidov (34-5-2, 13 KO, 17 SUB) jest okazją do rewanżu dla Khalidova za porażkę na łódzkiej gali KSW 42. To była jego pierwsza przegrana od ośmiu lat. Obaj panowie nie przepadają za sobą. Khalidov stwierdził, że "jakiekolwiek nieporozumienia są cały czas w głowie Narkuna", który krytykował wybór sparingpartnerów przez Khalidova. - Nikt wcześniej nie widział, żeby Mamed trenował z Saperbekiem Safarovem. Po prostu nie wiem, co ma zrobić. Próbuje wpłynąć na mnie mentalnie, co jest troszkę śmieszne - powiedział Narkun. Podczas ceremonii ważenia doszło do małego spięcia na linii Narkun - Khalidov, obaj panowie nie podali sobie nawet ręki. Khalidov próbował różnych zagrywek, ale chyba nie wpłynęły one na Narkuna:

Wydaje mi się, że jestem już za bardzo doświadczonym zawodnikiem, by ktoś mógł mi tak łatwo wejść do głowy. Jeżeli Mamed próbował takich zagrywek, to pewnie myśli o tym, że ostatnim razem przegrał. Może teraz odczuwa większą wolę walki, ale również ciąży nad nim większa presja.