KSW 46. Kiedy i o której jest gala? Gdzie oglądać KSW, stream online i jak kupić PPV

KSW 46 odbędzie się już w sobotę. Kto zawalczy na gali w Gliwicach, gdzie transmisja TV, stream online i jak wykupić pay-per-view? Karta walk wygląda naprawdę imponująco.

KSW 46 na żywo. Gdzie i kiedy oglądać?

KSW 46 odbędzie się w sobotę w Gliwicach. Nie będzie otwartej i darmowej transmisji TV. Gala KSW 46 będzie jedynie w systemie PPV - transmitowana za pośrednictwem platformy KSW TV, Ipla TV, Cyfrowy Polsat oraz u innych operatorów w systemie PPV. Koszt dostępu do gali KSW 46 wynosi 40 złotych.

KSW 46. O której godzinie?

Organizacja KSW po raz kolejny wyprzedała bilety na swoje wydarzenie. W Arenie Gliwice na żywo zmagania 18 zawodników obejrzy 15 tysięcy osób. Gala KSW 46, ostatnia w tym roku, rozpocznie się o godzinie 19:00.

Walka wieczoru: Mamed Khalidov - Tomasz Narkun

Walką wieczoru będzie rewanżowe starcie Tomasza Narkuna (15-2, 3 KO, 12 SUB) i Mameda Khalidova (34-5-2, 13 KO, 17 SUB). Podczas łódzkiej gali KSW 42 Khalidov przegrał z Narkunem. Dla Czeczena była to pierwsza porażka od ośmiu lat. Teraz czeka ich rewanż. Na KSW 46 wystąpi również Artur "Kornik" Sowiński. W pojedynku do 70,3 kg zmierzy się z Kamilem Szymuszowskim.

KSW 46. Pełna karta walk

  • Tomasz Narkun - Mamed Khalidov, walka wieczoru: catchweight do 92 kilogramów
  • Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst, o pas wagi piórkowej do 65,8 kilogramów
  • Marcin Wrzosek - Salahdine Parnasse, do 65,8 kilogramów
  • Roberto Soldić - Vinicius Bohrer, catchweight o 80 kilogramów
  • Roman Szymański – Daniel Torres, do 65,8 kilogramów
  • Gracjan Szadziński – Marian Ziółkowski, do 70,3 kg
  • Artur Sowiński - Kamil Szymuszowski, do 70,3 kg
  • Antun Racić – Sebastian Przybysz, do 61,2 kg
  • Krystian Kaszubowski – Michal Michalski, do 77,1 kg

KSW 46. Konflikt na linii Narkun - Khalidov?

Krążą pogłoski, iż atmosfera między obozem Tomasza Narkuna i Mameda Khalidova nie jest najlepsza. Zawodnicy w rozmowach z mediami zaprzeczają tym doniesieniom i jednocześnie mówią o wzajemnym szacunku do rywala.

 

KSW szykuje kolejny freak fight?

Niebotycznych rozmiarów Martyn Ford (204 cm wzrostu i 160 kg wagi), którego zakontraktowanie ogłosiło KSW na swojej londyńskiej gali w październiku, doczekał się chyba godnego siebie przeciwnika. Może nim zostać Irańczyk, Sajad Gharibi, którego wzrost i sylwetka (186 cm i 190 kg) zdają się predestynować go niemalże idealnie do pseudonimów, jakimi się posługuje: "Irański Hulk" oraz "Perski Herkules''. Fedaracka KSW zaprzecza, że Gharibi podpisał już kontrakt, ale jednocześnie polska federacja nie wyklucza, że w przyszłości może wystąpić na ich gali.

Więcej o: