UFC zorganizuje galę w Pradze!

Jak donoszą zagraniczne media, organizacja UFC planuje na początku przyszłego roku nie tylko pojawić się w Londynie, ale również u naszych południowych sąsiadów, w Pradze!

Nieoficjalne doniesienia na temat kolejnej europejskiej gali UFC ukazały się dziś na Twitterze. Ich autorem jest portal svetmma.sk.

Z informacji, jakie udało się zdobyć portalowi svetmma.sk wynika, że gala odbędzie się 23 lutego (24 lutego w Stanach) i planowany jest na niej występ m.in. Lucie Pudilovej. Jak dodaje inny insajder MMA, Marcel Dorff, na karcie walk może pojawić się także Darko Stosic.

Przybycie UFC do Czech zapewne przyniesie także nowe zaciągi do organizacji z tego kraju. Gala w tak bliskiej odległości od Polski to także doskonała okazja do zaprezentowania się dla naszych zawodników. Nie wspominając już o rzeszach fanów znad Wisły, którzy z chęcią zawitają do Czech.

Jak dotąd w kontekście przyszłego roku UFC potwierdziło już oficjalnie galę w Londynie, która odbędzie się 16 marca. Na stronie organizacji możemy też znaleźć datę 24 lutego jako termin kolejnej gali z cyklu Fight Night.