Sport.pl

UFC Pekin. David Zawada znokautowany przez Li Jinglianga w trzeciej rundzie [WIDEO]

Niestety, David Zawada nie podołał w swojej drugiej walce dla UFC. Lokalny zawodnik - Li Jingliang wygrał w trzeciej rundzie.

Zawada od początku chciał wywierać presję na przeciwniku. Ostrożnie skracał dystans. Nie był tak ruchliwy w przeciwieństwie od rywala. „Sagat” złapał Li jednym z prawych prostych. Chińczyk podniósł się i zklinczował. Później sam został obalony. David wstał z parteru, aby kontynuować stójkową batalię, która była dla niego korzystna. Mimo to spróbował obalenia, ale nie udało mu się to. Na koniec rundy docisnął przeciwnika do siatki.

Po przerwie reprezentant UFD Gym dążył do powtórzenia akcji, która spowodowała nokdaun – prawy overhand ze skróceniem dystansu. Szermierka stójkowa trwała w najlepsze. Zawada dobrze czuł dystans i nie dawał się trafić. Panowie zaczęli korzystać kopnięć, zwłaszcza niskich. Zawada bił zaczynał bić się bardziej na wstecznym. Jingliang był celniejszy w swoich poczynaniach, co na pewno to odczuł.

Po przerwie „Sagat” starał się nie być dłużnym Chińczykowi. „The Leech” czuł większy luz i masa kombinacji przewijały się przez arsenał, jaki używał. Zmęczenie Polaka było widoczne. Jingliang poczynał sobie coraz pewniej, aż trafił bocznym kopnięciem na tułów, co wyłączyło rywala z pojedynku.

Więcej informacji o MMA przeczytasz na portalu InTheCage.pl.

Więcej o:
Komentarze (6)
Polak znokautowany w walce UFC. Potężny kopniak przesądził [WIDEO]
Zaloguj się
 • wnuwoj9

  Oceniono 2 razy 2

  Jakby Polak znokautowal, to bylby przepiekny nokaut, a tak?

 • niktalboktos

  Oceniono 1 raz 1

  Zastanawiam się czy obecnie teksty sportowe zamiast zamiast przez dziennikarzy są tworzone przez algorytmy sztucznej inteligencji? Jeśli tak, to miejmy nadzieję że bedą one doskonalsze w przyszłości... (zarówno algorytmy jak i teksty)

 • kalowiec

  Oceniono 3 razy 1

  Ale cienias, jakiś żółtek go załatwił

 • justas32

  Oceniono 5 razy 1

  Ciągle nas ktoś leje - bo my jesteśmy synkowie mamusi, a nie twardzi zawodnicy ...

 • cxubmsqq1

  0

  Sluchajac wywiadu Zawady zastanawiam sie czy ten mlody czlowiek mieszka poza Polska, czy tez skonczyl edukacje na poziomie szkoly podstawowej?

  A moze te walki zle wplywaja na mozg?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX