DSF Kibckboxing Challange 18. Daniel Omielańczuk zmierzy się z Tomaszem Czerwińskim

Waga ciężka wjeżdża z przytupem na galę DSF Kickboxing Challenge w Ząbkach. W main evencie tego wydarzenia zobaczymy Tomasza Sararę w starciu z mistrzem, Piotrem Romankiewiczem. Jedną z najważniejszych walk gali będzie także inne starcie w królewskiej wadze.

Takie zestawienie moglibyśmy oczywiście zobaczyć w klatce i byłoby ono zapewne ciekawym widowiskiem, tymczasem czeka na walka w formule K-1.

Organizacja DSF Kickboxing Challenge zdecydowała się sprowadzić dla swojej gwiazdy, Daniela Omielańczuka, zawodnika, który będzie miał nad nim znaczącą przewagę zasięgów.

Omielańczuk walczył dla DSF już dwa razy. W debiucie dla organizacji na gali DSF Kickboxing Challenge 12 „Najlepsi z Najlepszych" pokonał na punkty Oliego Thompsona, a w Warszawie (na DSF 14) odprawił dobrze znanego polskim fanom Niko Falina.

Na gali DSF 18 w Ząbkach, 8 grudnia, rywalem Daniela będzie Tomasz Czerwiński, Polak mieszkający od wielu lat na Wyspach. Fanom MMA znad Wisły zawodnik ten będzie zapewne kojarzył się z walką, jaką stoczył dla organizacji Fight Exclusive Night w październiku 2016 roku. Przegrał wówczas z Tyberiuszem Kowalczykiem.

Więcej o sportach walki na InTheCage.pl

***

ACB i Akhmat łączą siły – powstanie nowa organizacja

Jak już pisaliśmy, sporo się dzieje na rosyjskim rynku MMA. Fuzje i przejęcia organizacji to w ostatnim czasie jeden z najbardziej gorących tematów w branżowych mediach. Czytaj więcej.

Walka McGregor - Cerrone? Dana White komentuje pogłoski

Krótko po swoim ostatnim zwycięstwie nad Mike'em Perrym (12-4), Donald Cerrone (34-11) zapowiedział powrót do kategorii lekkiej. W mediach społecznościowych "Cowboy" zapraszał do walki Conora McGregora (21-4). Czytaj więcej.

UFC w Argentynie. Przyznano bonusy pieniężne

Za nami pierwsza historyczna gala UFC w Argentynie. W walce wieczoru Santiago Ponzinibbio (27-3) zdemolował Neila Magny'ego (21-7) i odniósł siódme zwycięstwo z rzędu. Czytaj więcej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.