Sport.pl

"Underdog" - pierwszy polski film o MMA. Ekscytujący pojedynek Lubos vs. Khalidov

11 stycznia do kin wchodzi długo oczekiwany pierwszy polski film o MMA. 'Underdog' to widziany oczami zawodnika, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami obraz kulis świata spektakularnych walk MMA. Dziś prezentujemy zwiastun filmu z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem w rolach głównych.

WSZYSTKO O FILMIE UNDERDOG

'Underdog' to pełna emocji historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA. Borys 'Kosa' Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość.

'Underdog' to pełna realistycznych scen akcji opowieść o słabościach i sile człowieka. Zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość. O walce z przeciwnościami losu i podnoszeniu się po upadku. - Wszystko w tym scenariuszu było dopracowane w najmniejszym szczególe, żeby pokazać prawdziwy świat MMA, taki, jaki jest naprawdę - powiedział Mamed Khalidov. - Pokazane są zarówno treningi i życie na ringu, jak i świat poza nim. Tak to właśnie wygląda, że raz możesz być na fali, a później na dnie. Ważne, żeby po tym upadku się podnieść?

Film 'Underdog'Film 'Underdog' materiał prasowy

MMA, czyli mieszane sztuki walki, to sport, w którym zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by pokonać przeciwnika. To sport, który budzi emocje i kontrowersje, a jednak w Polsce ma ogromną rzeszę fanów. Każda gala gromadzi tysiące ludzi, transmisje oglądają miliony widzów!

W fabule filmu oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova pojawi się gwiazdorska obsada: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno, Mariusz Drężek. Dla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015, występ w filmie to debiut aktorski.

Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Na swoim koncie ma 50 gal na światowym poziomie, ponad 300 zawodników i milionowe oglądalności transmisji telewizyjnych w Polsce i na świecie. Producentem filmu jest EKIPA - Ewa Lewandowska, Tomasz Mandes. Koproducentem - Telewizja POLSAT i NEXT FILM, który jest również dystrybutorem filmu

Komentarze (18)
"Underdog" - pierwszy polski film o MMA. Ekscytujący pojedynek Lubos vs. Khalidov
Zaloguj się
 • antirussia81

  Oceniono 7 razy 7

  "Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Na swoim koncie ma 50 gal na światowym poziomie"
  Zaiste...

 • toja20

  Oceniono 5 razy 5

  KSW - Kompromitacje Sztuk Walki

 • wwi

  Oceniono 5 razy 5

  "używają każdej dozwolonej techniki, by pokonać przeciwnika"
  Tak chyba jest w każdym sporcie walki. Można używać każdej dozwolonej w tym sporcie techniki.

 • kalowiec

  Oceniono 3 razy 3

  Miliony oglądają w TV??? Zapewne jeszcze w PPV :-)

 • taroudant

  Oceniono 3 razy 3

  Robert Kubica dostanie Oskara za rolę drugoplanową. Na 100%. Na tyle samo procent wróci do ścigania w F1.

 • Popijajac Piwo

  Oceniono 2 razy 2

  Tak właśnie sobie wyobrażam zapowiedź pornola dla ciepłych chłopców i o ciepłych chłopcach...

 • bardoso

  Oceniono 1 raz 1

  Panowie dziennikarze litości, przecież to powinno być wyraźnie oznaczone jako materiał sponsorowany / reklama, a nie materiał prasowy. Takiej laurki dla toczonych na tych "światowych galach" pojedynków Popków, Strachów i innych mniej lub bardziej hardcorowych koksów to już dawno nie było, nawet na gazecie...

 • roman3453

  0

  "Sport, który ma rzeszę fanów" - a dzięki filmowi może ich zyskać jeszcze więcej!

 • pawel2313

  0

  Polemizowałbym, czy poziom KSW jest światowy, ale filmu na pewno tak. Sceny w zwiastunie są iście hollywoodzkie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX