Ekspert od MMA: Chabib Nurmagomiedow? Może zostać zawieszony nawet na półtora roku

- Chabib na pewno zostanie zawieszony. Słyszałem, że to będzie 12 lub 18 miesięcy - powiedział w programie "Below the Belt" Brendan Schaub, ekspert od MMA.

Dwa tygodnie temu Chabib Nurmagomiedow obronił pas mistrzowski UFC w wadze ciężkiej. Jednak tuż po wygranej z Conorem McGregorem wyskoczył z klatki i rzucił się z pięściami na sztab szkoleniowy Irlandczyka. Rozpętała się awantura, a teraz reprezentant Dagestanu poniesie jej konsekwencje. Dana White, szef UFC, zapowiadał grzywnę w wysokości 250 tysięcy dolarów oraz półroczne zawieszenie. Ale możliwe, że Chabib otrzyma wyższą karę...

- Chabib na pewno zostanie zawieszony. Słyszałem, że to będzie 12 lub 18 miesięcy. No chyba, że Dana White użyje swoich magicznych zdolności i przekona NSAC do mniejszej kary - powiedział w programie „Below the Belt” Brendan Schaub, ekspert od MMA.

Nurmagomiedow wcale nie musi narzekać, że zostanie ukarany. Wiele wskazuje, że w najbliższej przyszłości zadebiutuje w... boksie. I trudno się dziwić, bo jego potencjalna walka z Floydem Mayweatherem wygeneruje wielomilionowe zyski.

Więcej o: