FAME MMA 2 online. Transmisja z nietypowej gali [Stream Internetowy]

W sobotę 13 października odbędzie się bardzo nietypowa, parasportowa gala FAME MMA 2, na której zamiast profesjonalnych zawodników, w oktagonie powalczą celebryci i gwiazdy polskiego Youtube'a. Gdzie transmisja? Jak można obejrzeć galę?

Gala Freak Fight Fame MMA to odpowiedź na zapotrzebowanie dla walk celebrytów. Pierwsza gala odniosła olbrzymi sukces wśród głównie młodych widzów, których idole mierzyli się ze sobą w oktagonie. Już sam pomysł budził wiele emocji, nie mówiąc o pierwszej gali. Organizatorzy twierdzą jednak, że celem jest tylko dostarczenie rozrywki na sportowym podłożu.

Walką wieczoru będzie starcie, w którym zmierzą się  Marcin "Rafonix" Krasucki i Daniel Magical. Obaj zdobyli popularność na kontrowersyjnych filmikach na YouTube, które mocno angażowały ich fanów. 

GDZIE TRANSMISJA?

Gale odbędzie się w Poznaniu, a jednym z komentatorów będzie jeden z najlepszych polskich zawodników MMA, czyli Marcin "Różal" Różalski.

Galę będzie można oglądać na streamie internetowym w systemie PPV na stronie famemma.com. Cena  od 18.98 zł

Początek gali o godzinie 20.00

FAME MMA 2 karta walk

Daniel "Magical" Zwierzyński - Marcin "Rafonix" Krasucki

Adrian "Polak" Polański - Dawid Malczyński

Marek "Adbuster" Hoffman - Dawid "Surfer" Ozdoba

Amadeusz "Ferrari" Roślik - Sylwester "Bystrzak" Tkocz

Piotr "Bonus BGC" Witczak - Sebastian "Ztrolowany" Nowak

Piotr i Paweł Tyburscy - Piotr i Paweł Kluk

W czasie pierwszej gali na trybunach pojawiło się wielu znanych celebrytów i internetowych gwiazd. Wśród nich był m.in Lord Kruszwil, czyli twórca, który pobił polski rekord liczby subskrybentów w czasie roku od utworzenia kanału.