UFC 231. Joanna Jędrzejczyk jednak powalczy z Valentiną Shevchenko. Kolejna zmiana planów

Jak donosi ostatnio reporter ESPN, Brett Okamoto, walka Joanny Jędrzejczyk z Valentiną Shevchenko, którą odwołano przed tygodniem, wraca na rozkład UFC 231.

Przed tygodniem informowano, że Joanna Jędrzejczyk nie zawalczy o pas wagi muszej UFC na grudniowej gali w Toronto. Wszystko spowodowane było zamieszaniem wokół brakującej walki wieczoru UFC 230. Więcej tutaj

UFC 230 zyskało jednak nową walkę wieczoru: Daniel Cormier stanie do pierwszej obrony pasa wagi ciężkiej, a jego rywalem będzie Derrick Lewis.

Okamoto zapytał Danę White’a zatem, czy UFC wraca do pierwotnego zestawienia walki o pas wagi muszej między Valentiną Shevchenko i Joanną Jędrzejczyk na gali UFC 231 w Toronto i uzyskał odpowiedź twierdzącą.

Przypomnijmy, że UFC próbując znaleźć main event na galę w Nowym Jorku, postanowiło odwołać wcześniej zapowiedziane na grudniową galę UFC 231 starcie Shevchenko vs. Jędrzejczyk o pas mistrzowski wagi muszej. Valentina zgodziła się zawalczyć miesiąc wcześniej, ale dla Polki termin był nie do przyjęcia. Nową rywalką dla Shevchenko została zatem Sijara Eubanks.

Niestety fanom nie spodobała się taka walka wieczoru na mocno dotąd eksponowaną nowojorską galę i organizacja musiała raz jeszcze zmienić rozpiskę.

Joanna Jędrzejczyk o walce z Shevchenko: Wiedziałam, że moja następna walka będzie o pas [WYWIAD]

Joanna Jędrzejczyk zagra w filmie Patryka Vegi. Zdjęcia mają ruszyć w tym roku