UFC 229. Conor McGregor - Chabib Nurmagomiedow. Ojciec Chabiba: Moje sankcje wobec niego będą bardziej bolesne, niż te ze strony UFC

Podczas konferencji prasowej po gali UFC 229 mistrz wagi lekkiej, Chabib Nurmagomiedow, złożył oświadczenie, w którym przeprosił za to, co wydarzyło się zaraz po walce wieczoru. Dodał również, że spodziewa się bury od swojego ojca. I wygląda na to, że się nie mylił.

Abdulmanap Nurmagomiedow w rozmowie z Lenta.ru potępił zachowanie syna po gali UFC 229 i nie ukrywał, że zamierza wobec dziarskiego młodziana wyciągnąć konsekwencje.

Możesz robić co chcesz w oktagonie; na zewnątrz natomiast są dzieci, kobiety, przypadkowi ludzie. Mój team zawsze był znany ze zdyscyplinowania. Zaręczam, że moje sankcje wobec Khabiba będą dużo większe niż te, jakie wyciągnie wobec niego UFC.

przyznał senior rodu dodając, że syn jest odpowiedzialny za wszystko, co się stało.

Awantura, jaka wybuchła po walce wieczoru, może być przyczyną sporych kłopotów Khabiba. Dana White podczas konferencji prasowej po gali UFC 229 powiedział, że największe konsekwencje grożą Khabibowi ze strony Stanowej Komisji Sportu Nevady. Jeśli NSAC tak zdecyduje, to zawodnik może nawet zostać zawieszony, pozbawiony wypłaty, a w przyszłości może nie otrzymać wizy na wjazd do USA.

UFC 229. Khabib Nurmagomedow - Conor McGregor. Wiadomo, co Khabib mówił do Conora w trakcie walki [WIDEO]

UFC 229: najlepsze akcje z walki Khabib Nurmagomedow vs. Conor McGregor [WIDEO]

UFC 229. Karty punktowe walki Nurmagomedov vs. McGregor. Conor wygrał jedną rundę

UFC 229. Khabib Nurmagomedow - Conor McGregor. Pierwsze słowa McGregora po porażce

UFC 229. Conor McGregor: Wojna trwa dalej

Więcej o MMA na InTheCage.pl >>

Więcej o: